Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezekre a lányokra miért...

Ezekre a lányokra miért "csak" ilyen bilincset tettek?

Figyelt kérdés

[link]


Miért nem tettek rájuk vezetőszárat (köznyelvben "póráz") és bilincsövet?

Másokat mindig vezetőszáron hoznak-visznek, ha bilincsövben is.



2017. júl. 28. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A vezetőszárat általában köz- és önveszélyes előállítottakra szoktak helyezni, tudtommal.
2017. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem politikai foglyok voltak, hogy így alázzák meg őket.
2017. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

"Jobban járhat aki többet lop"


Index véleménye erről :P.

2017. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Erre bíztatja az index az embereket : "Jobban járhat aki többet lop"


Gratulálok !

2017. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alain Delon ***** válasza:
36%
Szerintem deresre kellett volna húzni őket. Jól gondolom?
2017. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Azért én, ha elkövet valamit, ha nem, minden fiatalkorút őrizetbe vennék pár napra. Valahol, legalább gyorstalpalón, tanulja meg, hogyan kell lopni. Aki kitanulta, azt ne vegyük már őrizetbe. A profikat meg úgy is csak elvétve kapják el.

Bilincs? Tudtommal, megvannak az előírások, mikor mit, hogyan.

2017. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

A durva tényleg az, hogy a (tulajdon elleni) szabálysértőt, aki legfeljebb 50.000.-forint értéket lop el, azt fogdába teszik pár napra és bilincsben hurcolják mindenhová, míg egy több millió forintot lopó, sikkasztó, csaló...stb. egyetlen percre sem kerül rács mögé és/vagy bilincsbe.

FONÁKORSZÁG!

2017. júl. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy 2010. szeptemberében készült riport.:-) Elhangzik benne, hogy "ilyen esetek ezrei" jöhetnek majd ezután. Én egyről sem hallottam, valaki esetleg?:-)


Ezeknek a kis butáknak pont elég volt a sima bilincs, remélhetőleg a történtek elvették a kedvüket attól, hogy még egyszer ilyen hülyeséget csináljanak. Azt nem egészen értem, hogy 15 éves gyerek miért azzal múlatja az idejét, hogy a Zarában vásárolgat (jól láthatóan ott van a tömött reklámtáska mellettük), és honnan tudják az "amatőr" csajok, hogy a tikett nélküli vackot zsebrevághatják, nem fog bejelezni a kijáratnál.:-)

2017. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármit követtél el, vagy nem, akár bűnös vagy, akár nem,

onnantól kezdve, hogy őrizetbe vettek, a bilincs is kötelező, ha bárhová visznek fogdán, vagy bv-n kívül. Lehetsz a világ legcukibbtündéraranyos plázacicája is, akkor is kapni fogsz minimum egy sima kézbilincset, mint ezek a kislányok és örülhetsz, ha nem kapsz mellé vezetőszárat és bilincsövet.

2017. júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.

A bilincs ilyenkor már "szökésgátló" eszköz. Tisztában vagy vele, hogy nincs túl sok esélyed meglógni bilincsben, még ha állandóan az is jár a fejedben, hogy nem akarsz a zárkába (vissza)menni.

2017. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!