Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

Hogy tudnak a rendőrök néha nagyon profin nyomozni? Szinte a lehetetlenből is elindulnak hogyha akarnak!

Szóval interneten olvastam pár esetet, hogy történt büncselekmény, emberek tüntek el stb. Volt hogy fogadtak magány nyomozott, és szinte a semmiből is megoldták az ügyet napok alatt ha akarták. Tényleg szinte hogy hogy én a-z -ig végig mentek szinte mindenen. Még szinte mikor nincs nyom azt is megoldják ha akarják. Inkább azzal van a gond, mikor egyáltalán nem is veszik komolyan.

Keress kérdéseket hasonló témákban: profiság, nyomozás

07-29 09:59  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Persze, szinte minden ügyet meg lehet oldani, csak nincs rá kapacitása a rendőrségnek hogy ujjlenyomatot vegyenek lopott mobilokról meg kerékpárokról és laborba küldjék.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 07-29 10:09 Privát üzenet
Zápor 3.0 nevű felhasználó válasza:

Ne nézz annyi CSI-t! Ezt merő jóindulatból mondom, egyes!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 07-29 23:24 Privát üzenet
Úgy tudnak lehetetlen helyzetben profin nyomozni, hogy filmet készítenek a történetből és azt megnézed.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 07-30 06:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De úgy értem ahol nincs nyom, ha valaki szörén szállán eltünt, olvastam! Pár magán nyomozót fogadtak kikérdeztek mindenkit és 1 héttel rá megtalálták.

# 4/4Időpont 07-30 10:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt akarom kérdezni hogy két barátom (akik melegek) elindulnak ma bulgáriába alkatrészekért. Ha esetleg bevarják öket kint hogy hozzam öket haza?
Újonnan összerakott gép bekapcsolásakor elindulnak a ventik, minden kap áramot, de világit a CPU EZ debug led és nincs semmi kép. Mi lehet a baj?
A 220voltbann kapható h110 es lapok elindulnak e Kaby LAke procival, vagy nem?
Mi lesz ha az ide visszatoloncolt "menekültek" elindulnak megint nyugatnak ( gyalog, busszal, vonattal, ki hogy tud )?
Vajon a menekültek áttörnek majd a kerítésen a rendőrség és a katonaság ellenére, vagy elindulnak Horvátországon keresztül?
A menekültek ha elindulnak Horvátország fele, azt átlépve lehetséges hogy megint Magyarország fele fordulnak? Vagy inkább Szlovénia?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu