Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért fel lehet jelenteni...

Ezért fel lehet jelenteni valakit fenyegetésért?

Figyelt kérdés

Kaptam egy üzenetet aminek ez volt a vége:

"mert ha nem szállok le rólad úgy elintézlek hogy anyád se fog rádismerni!! Értetted??!"



2017. aug. 2. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de csak neked lenne bajod belőle. Mert rengeteg idő amíg döntés születne az esetedben és rengeteg pénzt emésztene fel. Neked, szerintem nem lenne kedved bíróságra járkálni.
2017. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül mennyi pénzt?
2017. aug. 2. 20:40
 3/5 apababa ***** válasza:
Ezért a fenyegetésért ha bepereled és nyersz kártérítést nem kérhetsz úgyhogy max nullán leszel az idödet nem számolva. Pénzt csak akkor kérhetsz ha beváltja a fenyegetést és maradandó sérülést szenvedsz. De szerintem rendörségen csak röhögnének ezen. Nem ismerem az elözményeket de ha már ennyire nem szeret, hagyd a francba.
2017. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ügyvédi költség, ha vesztesz a perköltség is sokba fog fájni. Kb a per költség 2 millió forint az ügyvéd sem olcsó, de ezt sajnos nem tudom meg mondani mennyi.
2017. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok. Tudom regi kerdes, de feljelentesrol volt szo, azt pedig tudtommal barki ingyen es bermentve megteheti -nem?!
2020. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!