Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A TEK-esek lelőnek, ha rájuk...

A TEK-esek lelőnek, ha rájuk lövök?

Figyelt kérdés
Ezen annyiszor gondolkoztam, de sosem tudtam eldönteni, hogy simán, kérdés nélkül lepuffantanak-e vagy nem lőnek le. Félre ne értsen senki, semmi okuk a TEK-eseknek hozzám kijönni, csak érdekelt a kérdés. Jogtisztelő állampolgár vagyok és én inkább segítek a hatóságoknak.

2017. aug. 2. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
ha csak fegyver van nálad és nem rakod le akkor is jó esély van rá, hogy lelőnek. De ha rájuk tüzelsz akkor tuti viszonozni fogják.
2017. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
elő se tudnád venni a fegyveredet olyan hamar lennél hulla
2017. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Remélem sosem kerül ilyenre sor. Előtte be kéne szereznem egy lőfegyvert. Szerencsére nincs ilyenre szükségem és remélem nem is lesz. Ha meg ok nélkül jönnek ki, akkor inkább én agyon lövöm magam. Nem lenne kedvem ártatlanul 10 évet leülni a semmiért.
2017. aug. 2. 20:32
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Filmfelvételt készítenek rólad, amint elsütöd a fegyvert. A meglőtt bajtársukat orvoshoz viszik, hogy az látleletet készítsen, illetőleg ellássa a közeget. A lövedéket persze elteszik.


Te éled az életed mint addig, és majd levélben értesítenek a további fejleményekről. A hivatal majd felhív és egyeztettek egy időpontot, neked mikor megfelelő, és majd egy pszichomókussal megbeszélitek, hogy is volt ez, és szeretnél - e beszélni róla.

2017. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Biztosan szó nélkül hagynák azt, hogy lelövök egy kommandóst. De én sosem tudnék ilyet tenni.
2017. aug. 2. 20:40
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Mért, egyáltalán van fegyvered?
2017. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincsen
2017. aug. 3. 09:42
 8/18 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy ezen annyit gondolkodsz.

Az arányosság elve ami irányadó náluk is.

Ha lősz visszalőnek, mi mást tehetnének?

De ha csak lősz néhányat és utána eldobod a fegyvert akkor már nem.

2017. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Estádio de Felchút ***** válasza:
A tekesek még egymást is hasba lövik. Jobb vigyázni velük.
2017. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem akarok ilyen helyzetbe kerülni. Nem is fogok, remélem.
2017. aug. 3. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!