Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

Feltörtem pár facebook felhasználót és azzal fenyegetöznek hogy tudják az ip-m és feljelentenek, ebből tényleg lessz valami vagy nem izgatja a magyar rendőröket?

CSináltam egy kamu facebook oldalt oda bejelentkeztek és válá minden nálam. De eggyik irogat a haverja facebookjárol a sajátjára hogy tudja az ip-m és hogy inviteles vagyok (eggyik sem igaz és lehetséges) és hogy miért nem használok vpn-t mert tudják az ip-m és hogy ki vagyok. Kicsit félek de nem negyon tartom lehetségesnek hogy tudjanak rólam bármit is . Az összes eszközről kiléptettem az eredeti tulajdonost. Az egésszet csak mesztelen és félmesztelen képekért csináltam. Lehet ebből tényleg komoly ügy vagy leszarja a magyar rendörség? (Kamu profilrol küldtem linket kamu profilra hogy azzal küldjem a célszemélynek.)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, feltörés, hacker, rendőrség, törvény, magyar, Magyarország, jog, büntetés

2017. aug. 9. 00:30  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Börtön jár ezért manapság. Ha feljelentést tesznek, a rendőrség elkap és akkor... A sitten akár meg is csinálnak téged!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2017. aug. 9. 00:38 Privát üzenet
Eddig nem lett volna, de most hogy nyilvános beismerő vallomást tettél és kikérhetik innen az IP-det, már megszívtad.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont 2017. aug. 9. 00:44 Privát üzenet
"mesztelen" :D Neked sem a lábaddal van gond! :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2017. aug. 9. 00:49 Privát üzenet
Hát ha felhasználókat törtél fel azt úgy hívják emberölés, hidd el, hogy mindenkit izgatni fog, nem csak a rendőröket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 2017. aug. 9. 00:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jeeee. Az a gáz hogy manapság a rendőrség erre jobban ugrik mint arra hogy 40 cigány halálravert egy tizenéves magyar kölyköt.

# 5/14Időpont 2017. aug. 9. 00:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Am tök jó hogy a facebook is más ip-t ír a kölyök is más ip-vel fenyegetőzik a vpn is más ip-re van álítva és az ilyen netes ip kiderítők is mást írnak vpn nélkül mint ami az ip-m

# 6/14Időpont 2017. aug. 9. 00:56 Privát üzenet
Igen,remélhetőleg elkapnak és börtönbe csuknak

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont 2017. aug. 9. 01:08 Privát üzenet

Aztaaaa, mekkora igazságérzeted van.

Hisztizel hogy ezért téged milyen jogon venne elő a rendőrség, közben meztelen képekért törsz fel fiókokat....

Nem érzed az ellentmondást? Vagy talán inkább pszichiáternek kéne átadni, nem is a rendőrségnek?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 2017. aug. 9. 02:39 Privát üzenet
Szerintem az a gáz, hogy még nem vagy börtönben, de nézőpont kérdése.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont 2017. aug. 9. 04:17 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Troll vagy, ráadásul nem is zseniális fajtából.

A legelemibb hiba buktat le: hazugságaid során önellentmondásba keveredsz.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 2017. aug. 9. 05:36 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A magyar kormányok, miért nem költenek többet a magyar rendőrség fegyverzetére?
A magyar rendőrség vajon miért nem alkalmaz még több esetben egy akár átlagember jogos elfogása során vagy egyéb más jogos törvényes határozat végrehajtása esetén titkosszolgálati eszközöket?
Angliából megyek haza kocsival nemsokára, Nincs magyar személyim, útlevelem sem, jó az angol jogsi mint ID ha a rendőr megállít esetleg?
Igaz, hogy szinte az összes magyar online rádiót meg akarják regulázni?
Igaz az, hogy az arab országokból érkező embereket figyelik? A diákokat is és a velük kapcsolatban álló (magyar) embereket?
Van egy cigánylány és magyar barátnője és mindig beszolnak nekem meg a barátnőmnek, de beszoltam ezért neki én is, de ők mindig meg fenyegetőznek nem mintha félnék de fel lehet...

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!