Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feltörtem pár facebook felhasz...

Feltörtem pár facebook felhasználót és azzal fenyegetöznek hogy tudják az ip-m és feljelentenek, ebből tényleg lessz valami vagy nem izgatja a magyar rendőröket?

Figyelt kérdés
CSináltam egy kamu facebook oldalt oda bejelentkeztek és válá minden nálam. De eggyik irogat a haverja facebookjárol a sajátjára hogy tudja az ip-m és hogy inviteles vagyok (eggyik sem igaz és lehetséges) és hogy miért nem használok vpn-t mert tudják az ip-m és hogy ki vagyok. Kicsit félek de nem negyon tartom lehetségesnek hogy tudjanak rólam bármit is . Az összes eszközről kiléptettem az eredeti tulajdonost. Az egésszet csak mesztelen és félmesztelen képekért csináltam. Lehet ebből tényleg komoly ügy vagy leszarja a magyar rendörség? (Kamu profilrol küldtem linket kamu profilra hogy azzal küldjem a célszemélynek.)

2017. aug. 9. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Börtön jár ezért manapság. Ha feljelentést tesznek, a rendőrség elkap és akkor... A sitten akár meg is csinálnak téged!
2017. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem lett volna, de most hogy nyilvános beismerő vallomást tettél és kikérhetik innen az IP-det, már megszívtad.
2017. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"mesztelen" :D Neked sem a lábaddal van gond! :D
2017. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha felhasználókat törtél fel azt úgy hívják emberölés, hidd el, hogy mindenkit izgatni fog, nem csak a rendőröket.
2017. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jeeee. Az a gáz hogy manapság a rendőrség erre jobban ugrik mint arra hogy 40 cigány halálravert egy tizenéves magyar kölyköt.
2017. aug. 9. 00:53
 6/14 A kérdező kommentje:
Am tök jó hogy a facebook is más ip-t ír a kölyök is más ip-vel fenyegetőzik a vpn is más ip-re van álítva és az ilyen netes ip kiderítők is mást írnak vpn nélkül mint ami az ip-m
2017. aug. 9. 00:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,remélhetőleg elkapnak és börtönbe csuknak
2017. aug. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Aztaaaa, mekkora igazságérzeted van.


Hisztizel hogy ezért téged milyen jogon venne elő a rendőrség, közben meztelen képekért törsz fel fiókokat....


Nem érzed az ellentmondást? Vagy talán inkább pszichiáternek kéne átadni, nem is a rendőrségnek?

2017. aug. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, hogy még nem vagy börtönben, de nézőpont kérdése.
2017. aug. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Troll vagy, ráadásul nem is zseniális fajtából.

A legelemibb hiba buktat le: hazugságaid során önellentmondásba keveredsz.

2017. aug. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!