Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar alapkiképzés?

Figyelt kérdés

Üdv! Mire kell számítani? Hallottam már dolgokat, durván 1 hét múlva menni kell, kissé félek, hogy nem vagyok fizikailag felkészülve, na meg nem tudom utoljára mikor terheltek lelkileg. Nem tudom hogy fogom bírni és sikerül-e megtörniük. Nagyon szeretném végigcsinálni és várom is, hogy elkezdődjön, de félek.


Valami tanács, tipp, nehezebb napokra? Illetve ha fizikailag valamiben gyengébb vagyok, de akarom, látják rajtam, az számít? Megszivatnak nagyon? Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. aug. 12. 16:12
 1/8 Zápor 3.0 ***** válasza:
88%

Az egyetlen tanács, hogy ha eldöntötted, hogy oda akarsz menni, akkor ne foglalkozz senkivel és semmivel! Csak csináld, a legjobb tudásod szerint. Ha meg valamit nem tudsz, vagy nem jól tudsz, azt se szégyelld, hanem igyekezz csinálni.


Megtőrni akkor tudnak csak, ha hagyod. Igen szar lesz valószínűleg, főleg az eleje. Ha nem vagy hozzászokva ahhoz, hogy parancsolgatnak, 5 percenként megmondják, mit csibálj, és néha még az is lehet, hogy kiabálnak is.

2017. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! Igyekezni fogok!

Nem hinném hogy gondot okoz a hierarchia, sőt, élvezem is. Lelkileg sem hinném hogy lehet engem hova tovább törni, mert elég érzéketlen lettem. :D Tényleg a fizikumomtól tartok, sajnos buta voltam és ellazsáltam az egész nyarat, futást meg fekvőt nyomatom most ezerrel, de már rég késő, valamit csak érni fog.

2017. aug. 12. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd durván volt 1 éved,hogy felkészülj fizikaira,de ha csak febr 15-től is nézzük akkor is fél éved. Lehetséges,hogy ki fogod valahogy bírni,de arra számíts,hogy lesznek nagyon felkészültek akik mint a villám olyanok lesznek. Véleményem szerint roppant kevés a futás meg a fekvő. A kiképzés az nem a fizikai felkészülés. Én több mint 1 évet készültem anno:Kondi,futás stb.. viszont sok sikert kívánok!
2017. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, és igazad van, ennek ellenére úgy gondolom, hogy sikerülni fog. Nem lesz egyszerű menet..
2017. aug. 13. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre nem akarom a kedved elvenni sőt. Mondom nagyon sok sikert kívánok és még a kiképzés alatt is fejlesztheted magad!
2017. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D Majd írok még ide, ha valami érdemi dolgot tudok, ha érdekel majd valakit. :D
2017. aug. 13. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj nyugodtan persze,akár privátba is!
2017. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Aki lazsál nyáron edzés helyett,az nem való rendőrnek.
2017. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!