Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » JonBenét Ramsey-t tényleg a...

Kokakólalájt kérdése:

JonBenét Ramsey-t tényleg a bátyja ölhette meg?

Figyelt kérdés
Már régen is nagyon sok jel utalt arra, hogy valamelyik családtag lehet a tettes. Nem találtak behatolásra utaló nyomokat, az állítólagos tettes leveléről egyértelműsítették, hogy a lány anyja írta. JonBenétet állítólag már előtte is többször megverte a féltékeny bátyja. Állítólag nemrég szerepelt a srác egy tv műsorban, ahol nagyon furcsán viselkedett. Elképzelhető, hogy egy 9 éves fiú megöli a saját húgát, és a szülők hogy ne veszítsék el mindkét gyereküket, elkenték a dolgot?

2017. aug. 16. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akárki tette családtag volt az biztos, és a többiek ezért nem hagyták, hogy az igazságot megtudjuk.
2017. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem simán lehetséges. Beteg emberek mindig is voltak, vannak és lesznek is.
2017. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Láttam az általad említett műsort, amiben a nagytesó szerepelt. Gyakorlatilag felért egy beismerő vallomással. Az a srác nem normális. A gyerekkorban elkövetett, majd eltusolt gyilkosság teljesen eltorzította az egész személyiségét. Egyébként állítólag enyhén autista/antiszoc már születése óta. Szerintem sem akkor, sem azóta nem fogta fel, hogy igazából mit is tett. Neki ez csak egy gyerekcsíny, aminek a csávájából kihúzták a szülei.
2017. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
93%
Szerintem egyértelmű, hogy a bátyja tette. Én ebben hiszek már azóta, amióta hallottam erről az ügyről. Egész nyáron erre voltam rákattanva. :D
2017. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fuu nagyon örülök hogy vannak magyarok is akik ismerik ezt a sztorit, meg nem találkoztam olyannal aki ismerte volna.

Valóban sok teória terjeng az ügyről, viszont az ID extra készített róla egy háromrészes sorozatot, Gyilkosság Karácsony címmel.

Itt nagyon sok gyanúsítottat felsorakoztattak, fentebb belinkeltetek egy cikket, én is a cikk elolvasása után kezdtem utánanézni az ügynek, sok téves info van a cikkben.

A nyomozók munkája valóban kétségeket ölel fel, már a legelején elrontották. Amikor megtalálták a kislány holttestét, nem zárták le a házat, és nagyon sokan bejutottak a házba, idegenektől kezdve rokonokig.

A váltság levélről azt mondták, hogy szerintük az édesanya írta, az írása megegyezik, és a levél végén már nem tudta megmásítani az írását.

-szóba jött a család Mikulása is, olyan teória is volt, hogy a gyerekek bizalmába férkőzve bejutott a házba mikulás jellmezben, és mivel karácsony volt, így a gyerekek azt hitték az igazi télapó az, és elcsalta JonBenét


-volt egy beteges pedofil férfi aki verseket írt a kislányról, ám nem tudták rábizonyítani semmit


-volt egy feltűnési viszketegseggel rendelkező alak aki magára vállalta a gyilkosságot, a reflektor fényért cserébe, forgattak vele egy exkluzív riportot, az évek tönkretették,és ezek hatására kihereltette magát


-de talán a legnagyobb gyanúsított Michael helgoth. (Aki egy kicsit jobb angolos, rá tudod keresni, tömérdek angol cikk van róla)

Az ő munkáltatója beszélt Helgothról, nem volt kapcsolatban a kislány családjával. Előszeretettel lövöldözött macskákat, szóval nem volt százas. Olyanokat mondott, hogy szívesen kipróbálná milyen betörni egy emberi koponyát, JonBenét is így ölték meg. Az egyik bakancsa talpa megegyezett a házban találtéval. Helgoth volt barátnője kislányát fogdosta, mondván nem bírt ellenállni.

Ez elég egyértelműnek tűnik, viszont Helgothot valaki megölte nem sokkal utána, öngyilkosságnak álcázva. Nincs meg a gyilkos.



Ezeket mind a sorozatból írtam le, ezek tények, nem kitalációk. Találtak egy üres bőröndöt is a pince ablakánál, illetve azt is megállapították, hogy nem tudott bejutni azon az ablakon senki, mivel a pókhálóhoz is hozzá kellett volna érni, az pedig érintetlen maradt. Nagyon sok a rejtély ebben az ügyben, szerintem sose derül fény az igazságra. Most lesz a 21. Évfordulója ...

Egyébként szerintem vagy az öcsi volt, vagy Helgoth.

Valaki tudja az igazságot, csak sikerült eltusolni.

2017. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én is ismerem az ügyet.

Szerintem az apuka volt az.

Az öcsi túl buta volt ehhez, a ház alapos ismerete és be nem törése, nemi erőszak kísérlete, korábbi zaklatási gyanúsítgatások is erre utalnak, valamint az is, hogy pont annyi volt a váltságdíj , mint az ő éves jutalma, ami az emberrablók zsarolólevelében állt....

Az asszony egy sz..r ember volt, aki hajlandó volt mindenre, csak hogy a házasságát és magát mentse, ha kell a lánya élete és kegyelete felett is.

Undorító emberek.

Nyugodj békében aranyos kicsilány!

2018. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szerintem meg az anya volt.

Ugyanabban a ruhában volt, mint előző este. Az apa nem.

Az anya írta a zsaroló levelet.

Az anya hívta át a barátokat tömeget gyártani.

Az anya cuccaiból kreálták a szorítót is.

Az pedig, hogy a bátyja féltékeny volt? Hát igen, csakhogy a markáns agresszív viselkedésnek sokszor felnőtt utánzása az alapja. Tuti, hogy nem egyszer szakadt el anyuci cérnája otthon, le merem fogadni, hogy kapott már mindkettő bőven otthon. Azért egy kicsi lány nem jószántából megy versenyekre, őt vinni kell. Nem egy barát és ismerős mesélte el, milyen tökéletességet mutattak kifelé, akár a megjelenés, a ház, minden kapcsán. És ha valami nem tökéletes? Akkor kiakadás van.


Simán a nő volt, a férje meg támogatta, mert az egyetlen fiuknak (aki nyilván minimum aspergeres, elég megnézni a riportot), anya kell. És ha már az egészet megszervezte a nő éjjel, míg mindenki aludt, egyszerűen csak sodródott az árral. Nem véletlenül hívta fel a férj a szuper ügyvédjüket 1-2 órával az események után, és nem véletlenül nem vállalták a kikérdezést sem. Egyeztetni kellett a mesét.

2019. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ella Alvarez válasza:
100%
Szerintem az történt hogy az nap este is bepisilt a kis lany csak erre mindenki felkelt nem csak az anyuka, miközben a szülők cseréltek le a lepedot meg a többi dolgot aközben adtak a kislánynak ananaszt és ugye a fiú is fent volt és elege lett h a szülei mindig JonBenéttel foglalkoznak ezért le ütötte a zseblampával és ugye nem kelt fel a kislány ezért az anyuka elintézte a levelet az apuka meg megfaragta úgy a smink ecsetet h szorítónak jo legyen aztán valamennyit szorított a nyakán, talan oda hívtak valakit hogy erolszakolja meg a lányt, aztán ezek után le feküdtek aludni és kezdodik azzal a holnap h az anyuka meg találja a saját levelet stb stb
2019. júl. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!