Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szegeden hol van a TEK-nek...

Szegeden hol van a TEK-nek lakatanyája vagy központja?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 19:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*Laktanyája
2017. aug. 20. 19:42
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez miért érdekel téged?
2017. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mert minden nagyobb megyei kirendeltségen vannak... ismerős mondta... mondjuk itt csak a Cserhát van, de nem is nagyon mozognak már..
2017. aug. 23. 12:07
 4/19 anonim ***** válasza:

De ez butaság.

Egyáltalán van közöd a dologhoz, vagy csak valakit megakarsz bosszulni a nagydarab rendőrmániás testeddel?

2017. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mit érdekel az téged?
2017. aug. 23. 21:18
 6/19 anonim ***** válasza:

Te jöttél fel ide kérdezősködni...

Tanácsolom okosan beszélj :D

Gondolom az utcán is csak azokkal mersz kötekedni, akik nálad alacsonyabbak stb

2017. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Te meg látom szeretsz rendőrökkel kötekedni...

Csak okosan... tudod.

2017. aug. 24. 12:16
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy felsőbbrendű lennél csak azért mert rendőr vagy.

A hozzádhasonlók azért állnak rendőrnek, mert dúl bennük a tesztoszteron, alkalmatlanok lennétek már a pszichológiai teszten is, csak azért az állam tovább enged titeket, had legyenek rendőrők MO-n, így is rossz a keresetük.. A magyar rendőrök nem az ország érdekeit képviselik.. Ti a saját véreteket szeretitek provokálni/bántani az utcákon, ha bántasz valakit ő nem üthet vissza mert rendőr vagy?

Tényleg elgondolkozhatnátok néha..

Ja és megjegyzem, szerintem te beszélj okosan, semmi nem hatalmaz fel téged arra, hogy elhidd hogy felsőbbrendű vagy, csak a szakmásságod miatt.

Bár megsúgom rossz emberrel vagdalózol.

2017. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az adrenalin-t nem azon kéne levezetnetek , hogy az utcán provokáljátok/veritek, meg megbírságoljátok az embereket.

Meg nem a gyengébbel kéne ám kötekedni az utcákon...

Gondolom ha valami nagyobb darab ember áll eléd, egyből megcsitulsz.

A magyar rendőr rasszsita, szadista, nem az ország érdekeit képviseli, provokátor , hazugok vagytok az állampolgárokkal szemben.

De ahonnan én jövök te kis hülyegyerek, a hozzádhasonló ostoba fehér embereket kivégeztetik.

A kínai tengerészgyalogos vagy egy szárazföldi katona, esetleg egy szimpla kínai rendőr, 100x tisztességesebb mint az önök keverék térségében lévő rendőröcskék.

Valamint ők nem azért állnának határvadásznak, hogy bántsák a migránsokat, ugyanis tisztában vagyok vele, hogy magyarországon 3000 határvédőből 2000 ret visszautasítottak, mert rasszista alapon akartak határvédők lenni.

Valamint bevezetném az önök országában, hogy rendes pszichológiai teszten menjenek át... Mert amekkora marhák mindenkit átengednek.

Múltkor egy autista gyermeket bántottak Sopron utcáin a rendőrök, majd azt ígérték neki nem bírságolják meg, majd hazudtak neki és megbírságolták. Valamint a rendőr úgy kezdte a mondatot h ,, Mivan , nem félek tőled, megtudlak ám verni " közbe verte ütötte lökdöste a gyermeket.. Valamint az is rémlik, mikor 2 magyar rendőr részegen elgázolt gyermekeket, a rendőrök nem kaptak semmit, mert ,,rendőrők"

2017. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Rossz emberrel? Aztán honnan tudod hogy nem a TEK-nél dolgozok, a rocsosoknál? Hm? Csak mert ők is rendőrként vannak számon tartva, tehát mi a rendőr? Tisztázzuk már.

Honnan tudod hogy nem azért írtam ki a kérdést, hogy az ilyenek mint te, ugorjanak rá mint gyöngytyúk a takonyra?


Persze a taktika bejött, amint látom.


Nem tudok róla hogy dúlna bennem a tesztoszteron:) de azért egy orosz Specnaz kiképzés tetszene.


Alkalmas voltam a pszichológiai teszten, semmi gond nem volt vele.


A rendőrség általában sehol nem a nép érdekeit képviseli manapság már:) mert politikai eszköz minden hatalom kezében. Tehát nem tudom milyen érdekképviseletről beszélsz.

Semmilyen országban nem lehet megütni a rendőrt.

Én csak úgy beszélek, ahogy velem is:)


Mi az a provokálás, még is? Minden országban bírságolnak a rendőrök, a tótoknál megbüntetnek gyorshajtásért, már lakcímre küldik a bírságot, fizesd be.


Nem gondolnám magam kisdarab embernek, tehát nincs ezzel problémám. Hiszen rendőrmániás testem van, ahogy te is mondtad.


Rasszista? Ez jobb mint a Fábry show - bár nem nézek TV-t - a rendőr alapjáraton sehol nem az ország érdekeit képviseli, mert politikai eszköz.


Ó, nagy okos bácsi:) már személyeskedik is. Milyen szép.

Kínában van az egyik legkeményebb diktatúra, tehát jó országgal pedálozol, de azért tetszik!


Szegény migránsok - Isis harcosok - megkéseltek nem egy rendőrt, csak hát erről is médiacsend volt, mint a Röszkei cirkusz valós hátteréről... nem véletlen voltunk lent ott mi is:) a készenléti nem biztos hogy ahhoz már elég lett volna.


Ki tehet róla hogy felszámolták a határőrséget, mert mondván arra nincs szükség? A rendőrök?

Nem tudom milyen rasszista rendőrség az, ahol még cigányok is vannak, de hát rászizmus van, tudjuk...


Az oroszoknál 3 neuropszichológiai vizsgálat van a hadseregnél... ami a rendőrségnél van itt, az teljesen megfelel.


Máshol van másfajta.


Ha ez az autista dolog megtörtént, miért is nem tett panaszt az adott kapitányságon? Vagy csak mese?

2017. aug. 24. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!