Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi ideig tarthat a nyomoza...

Mennyi ideig tarthat a nyomozati szakasz? SÉRTETT vagyok egy büntetőügyben. Családon belüli erőszak és más bűncselekmények miatt van ügyem.

Figyelt kérdés

Gyermekem is érintett benne.2016 Októbere óta van nyomozati szakaszban az ügy. Miközben rendőri intézkedés történt a helyszínen.

Nem tudom mit kell még nyomozniuk. Ráadásul szembesités nem volt még.

Időközben pedig én és a gyermekem is külföldre költöztünk új élet reményében. Nem tudom innen "hazarángathatnak" e szembesitésre vagy tárgyalásra. Nem tudom sértettként kötelezhető vagyok e súlyos tízen-száz ezreket kiadni azért hogy megjelenjek



2017. aug. 21. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a szomorú hírem, hogy erre a kérdésedre sajnos még maga a nyomozó hatóság sem tudna konkrét, de talán még megközelítő választ sem adni.

(Nem beszélve arról, hogy (a tapasztalataim alapján) nem is nagyon áll szándékukban.)

2017. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!