Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lányok! Van olyan köztetek,...

Lányok! Van olyan köztetek, akit bolti lopáson kaptak, és bilincsben vittek el a boltból mindenki szeme láttára? Az írjon, akivel történt ilyen vagy látott ilyet!

Figyelt kérdés
lopás, bilincs
2017. aug. 24. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért csak a lányok esetei érdekelnek?
2017. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert ő nyilván lány.
2017. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Bilincsben? :00

Lol xd

Senki nem fog lebilincselni egy lopás miatt xDD


Max. Az őrök körbe vesznek és kérik az ellopott holmit,ha meg nem akarod visszaadni akkor végül ki kell fizetned.


Nekem volt ilyen sajnos,de tanultam a dologból.

2017. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hármas, te nagyon el vagy tévedve. Már egy sima bolti lopásért is bilincsben visz el a rendőr.
2017. aug. 24. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
New pont ez volt a szitu, de vittek már be bilincsben. Bent voltam pár órát, tisztázódott a dolog, kiengedtek.
2017. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Pont ma láttam ilyet, ugyan még nem voltak bilincsben az illetők, de már hosszú, tömött sorokban vonultak utánuk a biztonsági őrök és a rendőrök. Nem vártam meg a végkifejletet.
2017. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet elég sokszor.
2017. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!