Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kapitanysagokon ti is tapaszta...

Kapitanysagokon ti is tapasztaltatok olyat, hogy nagyon gazdag helyi embereket el kell engedni felsobb utasitasra?

Figyelt kérdés
Most hallottam egy ilyet es nagyon bosszantonak talalom.

2017. szept. 4. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
M Richárd. Csak azért mert Rogán Antalt ismeri, az se számít, hogy kettő embert megőlt a Dózsa György úton.
2017. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
M. Richárd házi őrizetben van, nem engedték el.
2017. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest nagyon lazára vették a figurát. Nem is értem mit kell itt vizsgálni. Nyomkövetőt se kapott
2017. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akirol en hallottam az rendorfonokot ismer, vagy vmi nagyon nagy embert mert megussza mindig, ahogy hallom.
2017. szept. 4. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Nincs ebben semmi meglepő. Ilyen világot élünk. Ne hidd, hogy tegnap kezdődött. Mindig is így volt.

89 előtt a nagyfőnökök asztalán volt egy piros telefon. Volt amelyiket tárcsázni sem lehetett. Ha az csöngött, akkor nem volt kérdés, hogy mit kell tenni.

Mi pedig hagyománytisztelő nemzet vagyunk. Miért pont ezt a szokást hagytuk volna abba.

2017. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!