Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez korrupció? Miért jön ki...

Ez korrupció? Miért jön ki mindig ugyanaz a rendőr hozzánk?

Figyelt kérdés

Rettenetesen zűrös a családom, mindig van késdobálás és balta sem ritka, én és öcsém gyámság alatt vagyunk, 22 vagyok ő 18. Nagypapánk sokszor ön és közveszélyes azonban ha a rendőrséget hívjuk, mindig ugyanazok jönnek ki, akik általában nem vesznek fel semmiről jegyzőkönyvet...történt az eset, hogy belevágta a baltát a versenykerékpáromba és nem tettek semmit mert családi tulajdon szerintük, jegyzőkönyv nem készült. állítólag papa ismeri őket nagyon régről, mondhatni barátok.


nagynéném is velünk lakik, aki tele van komplexusokkal mert sérült lábbal született és gyereke sem lehet, általában körülötte forog a világ és 40 éves, folytonosan jelentget fel, hogy én innen elköltözzek, és irányíthassa az öcsémet, legtöbbször ellenem.


ma ki fog jönni a rendőrség, kérdésem az lenne, hogyan védjem meg magam? ismerem őket én is, soha nem védtek meg se engem se az öcsémet...hol tudnám ezt jelenteni? hogyan tudnám megvédeni a saját és öcsém jogait? idegösszeomlás lesz a vége, és ne írjatok ilyeneket hogy "költözz el minél előbb" mert utógondozói jogviszony áll fenn, 25 éves korunkig él a szerződés. ha felbontatnám is hova mennék...


segítsetek kérlek, hogyan tudnék érvényt szerezni?


22/L



2017. szept. 16. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a körzetes rendőr.
2017. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen a bicaj családi tulajdnos, ergo a sajátjába dobta bele. Most az más kérdés, hogy te használod, de ti vettétek közösen
2017. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha baltával támad? itt nem ez kéne hogy a lényeg legyen?
2017. szept. 16. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen hogyan állhat az gyámság alatt???
2017. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azok a rendőrök mennek ki, akik már voltak kint párszor. Ők ismerik az előzményeket, ők vannak képben az ügyet illetően. Nincs ebben semmi korrupció, csak puszta praktikum.
2017. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!