Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségen engedélyezett a...

Rendőrségen engedélyezett a tágított fül?

Figyelt kérdés
Nyilván munka idő alatt nem lehet rajtam, tudom. De munkaidő után azt csinálok magammal amit akarok nem? (Csak 10-12mm-s) gondolom nem néznék jó szemmel ha a fülem egy óriási lógó pacni lenne, ezért sem szeretnék nagyobbat. Mert szerintem a 10mm-s még elviselhető. És mivel munkaidőben nem hordanám nyilvánvalóan, ezért valószínű nem szólnak érte. Vagy de? Érettségi után gondoltam. Azt hallottam, hogy azután elnézőbbek. De tényleg csak kicsit akarok, és kizárólag munkán kívül hordanám, tehát ez így mennyire lehetséges? /L

2017. szept. 19. 20:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kérek mindenkit hogy normális válasszt adjon (ha ad) és ne ócsároljon, hogy így meg úgy hülye kérdés, mert tényleg nem tudom és kíváncsi vagyok rá.
2017. szept. 19. 20:51
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
ne erőltesd, olyan helyre menj dolgozni ahol ez rendben van, pl. kukások
2017. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Biztos hogy nem alkalmaznának, ami szerencse is.

Utálom a rendőröket meg úgy minden hivatalos szervet az orvosokon és tűzoltókon kívül, de egy rendőr legyen mentes mindentől, vagy legalábbis látsszon rajta.


Én azt sem értem rendőr hogy léphet ki az utcára nyáron látható tetoválással.... Az ilyet komolyan sem venném ha megállítana.


Rendőrség közelségében max egy telefonos operátor lehetsz ami max érettségit igényel.

2017. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy jó ötlet azt az életutat követni.Mivel fegyveres testület ezért elégé szigorúan szabályzott környezet,akinek ilyen ingere van hogy nagy lyukkal a fülében akar kitűnni az ne akarjon egyenruhát egyenviselkedést szigorú szabályokat a hétköznapi életébe mert csak magán tesz erőszakot.
2017. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valasszokat johetnek meg. De nemertem mi bajod a tetovalt rendorokkel. Vannak rendorok, katonak sot meg tuzoltok is akik ki vannak tetovalva...(a szabalyokhoz alkalmazkodva). Nemertem miert olyan "vicces" ha valakin tetko van.. Szerintem nem ez hatarozza meg milyen ember, mire kepes, ezert nem szabad elitelni senkit, attol mert neki tetszik. Attol fuggetlen hogy tetovaltatva van, lehet hogy nagyon is jol megallja a helyet, sot lehet hogy meg jobban mint a munkatarsai. Imadom a tetkokat... En is szeretnek, ettol fuggetlen nem gondolom, hogy kevesebb lennek/leszek mint mas rendor. Vagy ember.
2017. szept. 19. 21:30
 6/20 A kérdező kommentje:
Ne hogy felreertsd en nem akarok kitunni. Nekem csak szimplan tetszik a fultagito. Nemhiszem hogy alig 1 centis fultagito olyan nagy nyomot hagyna maga utan. Ha annyira nem tetszene nekik, kiveszem, es az meg siman ossze is tud forrni. Ha kiveszem a tagitot, kb fele akkora fulem lesz mint tagitoval, mivel valamennyire nyulik a bor. Koszonom a valasszokat;D
2017. szept. 19. 21:34
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Azért vicces lenne,ha egy kitágított fülű rendőr jönne igazoltatni.Szarrá röhögném magam
2017. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tetoválás és piercing is csak fedett testrészen lehet (egyenruha alól nem látszódhat ki)
2017. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Most komolyan azon a fél centis lyukon problémáznak?:D nem is látszik mert tajarja a haj:D és ha valakinek alapból akkora a füle egy baleset miatt, vagy csak megrántotta valamivel? Azt már ezért fel se vennék..
2017. szept. 20. 06:53
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Kitágított s.gglyukkal jobban jársz. Az nem látszik az egyenruha alatt. :-)
2017. szept. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!