Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha számomra az edzés és a...

Ha számomra az edzés és a fizikumom tökéletesítése a legfontosabb, akkor leginkabb rendőrnek érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 23:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. A vasutas és postás meló is végezhető agy nélkül.
2017. szept. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én jó tanuló vagyok.Szeretem a történelmet.És nem járok bulizni,nem dohányzom és alkoholt sem iszom.Szóval példamutató ember vagyok,nem mondanám magam agyatlannak.
2017. szept. 21. 00:35
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tűzoltó. Nagyon kemény fickók.
2017. szept. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg olyan vagy, amilyennek írod magad, akkor semmi kép, nem ajánlom a rendőrséget. Onnan te ki leszel utálva.
2017. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Zápor 3.0 ***** válasza:
100%

Nem igazán látom az összefüggést a fizikum és a foglalkozás választása között.


Ahogy írták előttem, jó fizikummal tűzoltónak is jelentkezhetsz akár. De a kettő teljesen más, így inkább azt kéne eldöntened, hogy te mit akarsz, mi érdekel.


És csak ezt követően jön az, hogy milyen a fizikumod.

2017. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Miért a rendőr jutott eszedbe, a forgalomirányítás, az autóvezetés, a büntetések osztogatása, az irodai munka, utcán járkálás, ezek a legfőbb fizikai tevékenységeik. Legyél mondjuk férfiápoló vagy ilyesmi, na ahhoz, hogy magatehetetlen testeket emelgess már szükség lesz a fizikumodra.
2017. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 kovpet ***** válasza:
100%
Ha számodra az edzés és a fizikumod tökéletesítése a legfontosabb, akkor legyél sportoló. Testépítő. Vagy edző. Vagy ilyesmi.
2017. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Tökéletes fizikummal nem lehet valaki programozó? Vagy építész? Színész? Orvos? Bármi?
2017. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Legalabb katonat vagy tuzoltot irtal volna. Na mindegy
2017. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Tényleg olyan vagy, amilyennek írod magad, akkor semmi kép, nem ajánlom a rendőrséget. Onnan te ki leszel utálva."


Ezt miért írod?Ott utálják az ilyen embereket vagy mi?

Tűzoltó meg katona nem akarok lenni.Miért tartod többre a katonákat a rendőröknél?A katonákat gyilkolásra képzik,a rendőröket meg arra,hogy megvédjenek.Azért elég más.

De a rendőröknél elvárás,hogy edzettek legyenek.Meg ott van is lehetőség edzeni.Ahhoz nincs motivációm,hogy programozó meg építész legyek.Leginkább a töri meg a társadalomtudományok érdekelnek.

2017. szept. 21. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!