Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kevés a kémügy amióta...

Miért kevés a kémügy amióta az Orbán-kormány van hatalmon?

Figyelt kérdés
Korábban sok éven át okleveles rendvédelmi szakértő, a BM-ben pedig önálló osztályvezető voltam. Akkoriban még az önállóság azt jelentette, hogy az ilyen osztályvezetők a mindenkori belügyminiszter közvetlen alárendeltségébe tartoztak. Ezért naponta kaptam kézhez mindazokat a jelentéseket is, amelyek az előző napon történt országos jelentőségű bűncselekményekről, vagy azok jogi eljárásának befejezéséről szóltak. Ezért egyre jobban csodálkozom azon, hogy amióta az Orbán-kormány van hatalmon, azóta csak nagyon kevés kémkedési esetről tájékoztatják a lakosságot. Pedig ha semmi mást nem veszünk figyelembe, akkor is minden rendvédelmi szakember tudja, hogy az embercsempészek és a migráns csoportok általában saját kémeket tartanak az útvonalukon található országokban. Hiszen az illegális migrációhoz fontos és titkos rendvédelmi információkra is szükségük van. Ezért szerintem vagy annyira jó a kémelhárításunk, hogy minden kémet kiszűrnek, vagy csak a kormány gyengeségeit akarják elhallgatni.

2017. szept. 25. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"Colombo nevű felhasználó kérdése:" :D

Barátom, Lázár János a titkosszolgálat "feje" szóval őt kérdezd. Rég nem a BM hatásköre amiről szó van.

2017. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem is a BM-re hárítottam a felelősséget, hanem az egész Orbán-kormányra.
2017. szept. 25. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

"Korábban sok éven át okleveles rendvédelmi szakértő, a BM-ben pedig önálló osztályvezető voltam."


Aha, hát persze hogy az voltál, nyilván azért hordasz össze ennyi butaságot.

2017. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen "ügy" ha nem létezik, több okból lehetséges.

1. Tényleg nincs.

2. Nem beszélnek róla.

3. Nincs hol beszélni róla.

4. Tilos beszélni róla.

Ha pedig az okok bármelyike egyidejűleg fennállhat, akkor a "van" menne csodaszámba.

2017. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én elhiszem az előttem szóló érveit. Csakhogy szerintem a kormány tagjai (is) halálos veszélyben vannak, amikor elhallgatják előttük, hogy szerintem kik a hazaáruló kémek körülöttük. Ugyanis engem már többször próbáltak meggyilkolni ilyenek azért, mert tudják, hogy a korábbi hivatali munkám miatt minden kétséget kizáróan tanúskodni tudnék ellenük. Azonban hiába tettem rendőrségi és más illetékes szerveknél fejjelentést azok a kémek rendkívül magas hivatali beosztásai miatt semmit sem tettek. Engem viszont a kémek újra és újra megkíséreltek megölni. Annak egészségügyi és más következményeit itt és most hadd ne soroljam fel. Legjobban az bosszant, hogy a minap még egy olyan volt titkosszolgálati vezetőt is felmentett a bíróság a kémkedés vádja alól, aki tudott a feljelentéseimről, de nem tett semmit.
2017. szept. 26. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!