Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a rendőr...

Mi a véleményetek a rendőr gyalázó magyar zenékről?

Figyelt kérdés

Először is!

Nem szeretnék trágárkdoni, aki nem tud értelmeset írni ne írjon!

Véletlenül találtam egy magyar rappet aminek a szövege csupán annyi, hogy valaki a rendőröket szidja végig. Címet, előadót nem írok. Nem értem a lényeget, persze az embernek lehet negatív tapasztalata, de ez miért megoldás? És ez nem egy rendőrről szól aki bűnt követett el, hanem úgy összességében az összesről. Valaki magyarázza már el, hogy ez miért jó? Senki nem tudhatja, hogy lesz - e szüksége egyszer rendőri segítségre...

Most tényleg mások véleményére vagyok kíváncsi. Nem kell felsorolni a rossz tapasztalatokat, nem kell szidni se engem se a rendőröket se senkit csak szépen, kultúráltan le kell írni mi a véleményed. (ha van)

Tényleg kérek mindenkit normálisan... Köszönöm!



2017. szept. 26. 16:26
 1/8 Molyember ***** válasza:
89%
Kicsit túlérzékeny vagy. Találtál egy zenét, amiben éppen a rendőröket szidják, de találhatnál ezer másikat, amikben valaki mást. Így látatlanban azt mondanám, hogy a zene, amit találtál, csak valami hülyegyerek pózerkedés, te meg túlzottan rajongsz a rendőrökért.
2017. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem sem érdemes egyetlen példából rendszert farigcsálni. Mindig és mindenütt vannak torz gondolkodású emberek, de nem muszáj ebből kiindulni.
2017. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy annyira szabad ország, hogy még a KDNP-t is lehet dalolva gyalázni. Hála a Jó Istennek!
2017. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, képzeld, Andy Vajna rádiójában(Rádió1) rendszeresen kritizálják, megjegyzéseket tesznek Orbánékra Balázsék. Szólás szabadság van szerencsére.
2017. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem én, nem mondom, hogy nincs igazatok.

Szólás szabadság van. Próbáltam a lehető legfinomabban fogalmazni. Akkor írom úgy, hogy nem egy zenével van gondom. Az a stílus megvan, amikor a gyerek azzal akar menő lenni, hogy utálja a rendőröket?

Nem vagyok rendőr rajongó, nyilván van aki nem szereti őket, biztos sokan okkal, de ki vagyok én, hogy megmondjam ki kit szeressen...

Csupán ez a "stílus" nem szimpatikus, azt hittem majd jön valaki és elmagyarázza.

Valóban nem úgy fogalmaztam meg a kérdést ahogy kellett volna...

Azért köszönöm a válaszokat.

2017. szept. 26. 19:52
 6/8 anonim válasza:
Elítéltem a mocskos szájú zenéket, függetlenül attól, h kit gyaláznak. Az egyik rapper, aki dutyiban is ült lek@cs@g@zte a rendőröket, szídta őket, mint a répát. Pedig joggal ült dutyiban. Mindenki talál valami okot arra, hogy gyalázza a másikat, függetlenül attól, hogy jogos-e vagy sem. Oké, hogy szólásszabadság van. De ennyire azért nem kéne!
2017. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, ami a rendőrviccről. Ilyen is van, és ennyi.
2017. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Feltűnősködés. Mint amikor a hároméves gyerek ordítja, hogy "pisi, kaki", mert akkor leszidják a felnőttek és legalább foglalkoznak vele.
2017. szept. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!