Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki elmondja mit tenne...

Ha valaki elmondja mit tenne velem, de utánna közli vicc volt. Az életveszélyes fenyegetés?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 11:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szó szerint elmondja, elmutogatja (de nem ér hozzám), hogy hogyan végezne ki. Majd a végén nevetve közli, hogy csak viccel.
2017. szept. 28. 11:41
 2/14 anonim ***** válasza:
Ki mondta és milyen kontextusban? Nem mindegy.
2017. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az én házamban. Utcabeli férfi. Nem egyszer, sokszora teszi.

Anyira hogy nem tudom kiküldeni, mert félek hogy amiket mondodtt komolyan megteszi. Azt élvezi, hogy másban félelemérzetet alakit ki, ilyenekkel.

Most már zárom kapum, ajtom, de egyszer sem ugy jöntt amig azok nem zárral voltak becsukva, hogy bekéretkezet, vagy én hívtam be.Most kintről fenyeget ugyan ezekkel, hogy megöl, kivégez(Ez a nyak elött elhuzott kéz) felgyujtja házam, stb.

Jelenleg házi biztonsági kamerával, és telefonfelvételel(hang miatt) készítek, gyüjtök olyan poziciókat, amikor ezeket mondja mutatja.

A férfi, Ő elmondása szerint nem mindig beszámitható. Rendőrségi, birosági ügye van jópár.

2017. szept. 28. 12:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Alain Delon ***** válasza:
Nem az, de feljelentheted félelemkeltés miatt.
2017. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Távoltartást tudsz kérni rá. Ezeket bizonyítanod kell, hogy félemet kelt benned. De amíg semmit nem tesz, nem tuti, hogy csinálnak vele valamit.
2017. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Távoltartásról olvastam, java a családon belüli erőszakra van. A férfi meg nem rokon.

Sajnos a kamera nem vesz hangot, de a mozdulatok megvannak rajta. A telefonon, meg ugy tudom tartani hogy ne vegye észre hogy veszem, hogy nem látszik.

2017. szept. 28. 12:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Hagyd nyitva a kaput, ha bemegy és megfenyeget akkor a nyakába nyomod a kést és annyi
2017. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem az vicc
2017. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem én akarok börtönben kerülni...
2017. szept. 28. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!