Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehetek újra rendőr?

Piti29 kérdése:

Hogyan lehetek újra rendőr?

Figyelt kérdés

Elvégeztem a sulit és dolgoztam is, csak rossz volt a beosztás Pesten és azt igérték lesz szállás.

De nem lett, így le kellet szerelni mert átszerelni viszont nem engetek, de vissza szeretnék menni csak nem tudom, hogy müködik kit kell keresek???



2017. okt. 7. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van eszuk siman visszavesznek, mert senki nem akar rendor lenni. En is gondolkodom rajta, hogy ez nagyon nem elet. :)
2017. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát lehet de még így sokat nem tudtam meg kit is kéne keresnem
2017. okt. 7. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat ha ide irogatsz nem olyan nagy az eselyed mintha bemennel rendorkapitanysagokra :)
2017. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet csak azota nem sok idöm van dolgozom és azt mindenki tudja hogy délután irodán nem igen van senki és ahová meni akarok nem ismerek senkit így nem akarok puszira szaladni de lehet igazad van
2017. okt. 8. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan jól jön minden egyes + fő,de azért nem ilyen könnyű a helyzet!

Ismerős leszerelt mert külföldön tök jó munkát talált, nos hát sok időbe nem telt és jelenleg már az a terve,hogy a másik megyébe a készenlétiekhez menne vissza. Azt mondták neki,hogy segíteni fognak. Én utána érdeklődtem és biza kell is a jó segítség mert ha valaki nem rendelkezik a megfelelő magasságú segítséggel akkor választhatja a katonaságot ahol viszont tárt karokkal fogják várni.

Nem lesz könnyű dolgod,de azért nem lehetetlen.

2017. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most a katonáknak jobb az életük, de mindegy :) inkább mennék katonának
2017. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom engem a katonaság nem vonz ezt szeretem és nem magam miat szereltem le
2017. okt. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!