Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

A rendőrségen kell bejelentenem ha elhagytam az irataimat?

Ha igen, mire számítsak, mit fognak csinálni? Mármint gondolom ki kell töltenem valamit, de pontosan hogy megy ez?Mehetek szülő nélkül? A diákom van meg, amivel tudom magam azonosítani, az elég? 17/l

10-11 17:24  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Rendőrségre akkor menj, ha ellopták.
Ha elhagytad, akkor okmányiroda.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 10-11 17:41 Privát üzenet
Tron65 nevű felhasználó válasza:

Menj nyugodtan a rendőrségre, ne foglalkozz 1-gyel!
Az okmányirodában ugyanis csak akkor adnak másikat, ha van nálad rendőrségi papír.

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 10-11 17:46 Privát üzenet
Rendőségen bejelented kérsz papírt róla és ingyen pótolják minden iratod egyébként fizetős lesz.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 10-11 17:53 Privát üzenet
"Az okmányirodában ugyanis csak akkor adnak másikat, ha van nálad rendőrségi papír."
Ne légy sötét kettes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 10-11 17:56 Privát üzenet
A kettes válaszát kéretik törölni. Hülyeséget ír. Bemégy az okmányirodába, megmondod, hogy elhagytad. Csinálnak új fényképet, aláírsz egy párszor és kész. Ha jogsi is volt közte, lekérdezik, hogy érvényes-e, de még ahhoz sem kell a rendőrségre menni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 10-11 18:01 Privát üzenet
Ha simán az okmányirodába megy a személyin kívül mindenért fizetni kell!

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 10-11 18:03 Privát üzenet
Mi a ráknak kéne? Történt bűncselekmény? Ellopták? Visszaélést követtek el vele?
Ha igen akkor rendőrség.

Egyéb esetben úgy vágnak ki mint a cicust kakilni. Elhagytad? Az mióta tartozik a rendőrségre?

A válaszíró 28%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 10-11 20:07 Privát üzenet
Ellopás esetén az igazolványok pótlása ingyenes, a rendőrségi papírokkal kell bemenni az okmányirodába. Elvesztésnél fizetni kell az igazolványok pótlásáért.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 10-12 05:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendőrségen engedélyezett a tágított fül?
Voltam egyszer rendőrségen sértett tanukent és kétszer biroságon szintén sértett tanuként és most kaptam egy értesitést egy másodfoku biroságra sértettként ez oké, de mit jelent..
Rendőrségen miután elküldik az ügyet az ügyésznek mi a feladat ezután? Illetve hogy zajlik rendőrségen az igazságügyi szaakértő kirendelése?
Sikkasztással vádoltak? Bűncselekmény hiányában megszüntették a nyomozást. Voltam kihallgatva a rendőrségen. Élhetek hamis váddal a feljelentő ellen?
Az internetes zaklatást mennyire veszik komolyan a rendőrségen? (többi lent)
Feljelentést tettem a rendőrségen, az ügy tulajdonképpen megoldódott. Miért van szükség kihallgatásokra, szembesítésre?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu