Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez szerintetek zaklatasnak...

Ez szerintetek zaklatasnak szamit?

Figyelt kérdés

Fokent rendoroktol kerdezem. Van egy lany nalam allitolag 3-evvel ideosebb, en vagyok 24 o 27 vagy 28 lesz. Chat.hu nevu beszelgetos oldalon, ismertuk meg egymast, de sosem taliztunk a 3-es fel ev alatt kepen sem lattam, csak az ismeroseitol kerdeztem meg hogy nez ki ,de nem sok sikerrel. Mindegy ebbe ne menjunk bele, tehat nem lattam a fizikai kontaktusat, ezert osszevesztunk netes oldalon 3-ev utan. Majd ragalmazott, feljelentett, hogy en biztos ilyen meg olyan vagyok negativ dolgokkal arasztott el engem neten,az o ismerosei illetve aZ en ismeroseim koreben is..Ezt a megalaztatast, nem is usmerjuk.szemelyesen egymast, es igy mond rolam dolgokat. Elegem volt belole, es talizni akartam vele, hogy lassa hogy nem vagyok olyan amilyennek ragalmaz. De eddig nwmtudtam vele. Es engem most bortonbe csukhatnak zaklatas miatt?'Vagy, hogyan lehet ot leallitani? En kerulok ki a rosszbol.az a baj, mert o neten ragalmaz masoknak rolam hazugsagokat, en meg ezert full ideges leszek es tisztazni akarom magam de nem tudok vele talalkozni, viszont ez mar az en reszemrol lehet zaklatasnak minosul. Most ki mit csinaljon?'o feltehetoleg egy unatkozo ember, aki nem dolgozik, es az a dolga hogy akivel mar nem tud neten beszelgetni azt neten tonkreteszi ugymond. En viszont engem arra neveltek hogy alljak ki magamert, viszont ha en ot zaklatom engem csuknak a bortonbe. Amilyen vilagot elunk.

Mit lehetne tenni?'


2017. okt. 13. 04:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ez nem rendőrökre, jogászokra tartozik. Tojd le a bánatba, tiltsd le, ne nézd hogy mit ír, egyébként ha valótlant állít , akkor viszont ő rágalmaz, rossz híredet kelti, annak is vannak következményei. Döntsd el, mennyi energiát akarsz ráfordítani. Leírásodból nem tudtam kibogozni, mi nyilvánul zaklatásnak részedről.
2017. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!