Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

Miért jobb az, ha határvadásznak jelentkezek, mint ha "rendes" rendőri iskolába jelentkeznék?

Keress kérdéseket hasonló témában: rendőr

10-20 22:35  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
JutharGergo1111 nevű felhasználó válasza:

Lefeküdhetsz menekültekkel, szebben mondva baszhatsz migránst.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 10-21 19:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak ennyi?

# 2/4Időpont 10-21 20:47 Privát üzenet
Szerintem nem jobb. Gondolj bele, nem tudom mennyi mosst a határvadász képzés, de a végén ott csak járőrtársi beosztásba kerülsz, amiből megfelelő végzettség nélkül nem léphetsz feljebb, nem tudod áthelyeztetni magad megyére, vagy más helyre.

Ha elvégzel egy 2 éves rendőrsulit, akkor onnantól kezdve oda mehetsz ahova akarsz. Nem a határ mellet kell **nod a rezet, hanem van lehetőséget más irányokba is elmozdulni, feljebb lépni a létrán.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 10-23 11:01 Privát üzenet
3-as valasz

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 10-24 10:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adyliget vagy a miskolci rendészeti szakközépiskola a jobb?
Miért jobb a csendőrség mint a készenléti rendőrség?
Rendőr szeretnék lenni! Jelentkezni szeretnék határvadásznak, de 102 kiló vagyok! Mit tegyek?
Honvédségtől határvadásznak?
Ha jelentkeztem fegyőrnek az újonnan épülő börtönök egyikébe mi van akkor ha elbukom a felvételit v csak visszamondom attól mehetek jelentkezni pl határvadásznak?
Határvadásznak meddig lehet jelentkezni?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu