Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek is megérdemelte a...

Szerintetek is megérdemelte a nő? (vidi)

Figyelt kérdés

[link]


Reflex volt a biztonsági részéről. Valószínűleg én is így reagáltam volna, ha egy részeg idióta picsha elkezd ütögetni.


2017. nov. 6. 21:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Remélem megtanulta a leckét a picsha, és legközelebb nem vetemedik rá, hogy férfire emeljen kezet.
2017. nov. 6. 21:02
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Hát majd a bíróság eldönti :D


Amúgy max. az lehet a kérdés, hogy a jogos védelembe belefér-e a dolog. Egyébként nem illendő dolog megütni egy embert, még akkor sem, ha irritálóan viselkedik. Persze az is igaz, hogy a videón azért nem érezhető, mennyire erős volt az ütés.

2017. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Én meg nem reagáltam volna így, mert nem vagyok egy agresszív barom. A részeg emberek hülyén viselkednek, ezzel tudni kell bánni. Ha valaki tök részegen csapkod, akkor nem a leütés a helyes eljárás. A biztonsági őrnek meg kifejezetten tudnia kell bánni ilyen helyzetekkel.
2017. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Meg.


A részegség nem felmentő hanem épp súlyosbító tényező, "Aki kardot ragad, az kard által vész el."

(az más kérdés, hogy a mai polkorrekt világban ezért simán elveszítheti az állását a biztonsági őr)

2017. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

"Aki kardot ragad, az kard által vész el."


Igen, ez a középkorban még biztos törvény volt, de a civilizált világban kifejezetten ellentétes ezzel a jogrend.

2017. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon helyes kapja csak meg a kis ringyó.
2017. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes ez a heves érzelmi reakció egyesek részéről.
2017. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, azt nézem én is, hogy mekkora hisztirohamot kapnak egyesek. :D

Vicces.

2017. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

„Remélem megtanulta a leckét a picsha, és legközelebb nem vetemedik rá, hogy férfire emeljen kezet.”

Ja, hogyha nőt üt meg az full rendben van? Vagy mi akart lenni ez a megfogalmazás?:D

2017. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Nesze nektek egyenlőség, ezt akarják a nők nem? Akkor álljon is bele a pofonba ha jön :D
2017. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!