Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Debrecenben milyen a közbizton...

Debrecenben milyen a közbiztonság a Kassai úton? A jogi közgáz kar környékén, a Kurta utca és a GÖCS magasságában? Vennétek ott földszinti lakást? Kik laknak arrafelé? Járőröznek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy földszinti és egy első emeleti lakásunk van ott, elég jó a közbiztonság, van rendőr ismerősünk, szerinte is egyik legjobb környék. Egyébként sokan nem laknak ott akik tulajdonosok, rengeteg lakás ki van adva albérletbe. Mi is kiadjuk mindkettőt.
2017. nov. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran járok oda, több éjszakát is töltöttem már ott, sok külföldi van a környéken, de nincs velük gond, aranyosak! Az egyik ház előtt amiben van a lakásunk van egy bolt, oda lejárnak a környékről az alkeszok, de eddig velük sem volt gond.
2017. nov. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az egész Debrecenben - így a Kassai út környékén is - jó a közbiztonság. Ott van egy rendőrségi garázs is, ezért gyakori a rendőri jelenlét - nincs balhé.

Ribik vannak, de azok sem zavaróak, inkább szolgáltatnak mint romosítanak.

Rengeteg külföldi diák van (feketék is) de nincs balhé!

2017. nov. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Jó a közbiztonság,nincs balhé és van rendőri jelenlét is.
2017. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Stricik és bandák mindig vannak? Indiánok milyen arányban számban?
2017. nov. 8. 22:45
 6/8 anonim válasza:
Nem tudom,hogy te milyen bandákról hallottál,de én még nem találkoztam velük.
2017. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Indiánok nagyon kevesen vannak!

Uff, én beszéltem!

2017. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első és második válaszoló vagyok, szerintem nincsen sok, Debrecenben szerintem kb mindenhol több vagy ugyanannyi van, de inkább több. Az a jó, hogy innen minden része az egyetemnek egy busszal/trolival elérhető, így inkább egyetemisták lakják a környéket. Sok fiatal, kisgyerekes családot is látni.
2017. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!