Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrvicceknek mennyi a...

A rendőrvicceknek mennyi a valóságalapjuk?

Figyelt kérdés

2017. nov. 8. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Mint a szőke nő vicceknek.
2017. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

A kedvencem:


Két rendőr megy az utcán. Találnak egy tükröt. Az egyik lehajol érte, felveszi, nézi, majd így szól a társához:

-Te Jenő, ez a gyanús pofa nagyon ismerős nekem!

A társa elveszi tőle a tükröt, nézi ő is, majd gúnyosan nevetve így szól:

-Hát persze, hogy ismerős te hülye. Há nem látod, hogy én vagyok az?


:DDDDD

2017. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség, igenis van sütnivalójuk a rendőröknek! (Azért visznek magukkal lisztet hogy legyen sütnivalójuk.)
2017. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
50es 60as években a járőrök és a zsaruk többsége ostoba smasszer volt és mindenre alkalmatlan . Ez a Kádár korba is szinte így maradt . De a Kolontáron történt sárlavina esetén tömegével panaszkodtak a rendőrökre mert azok a lakosok sáros autóik lámpáit rendszámait figyelték és többször leállították őket és folyamatosan adtak büntetési csekkeket mert szabályt sértettek .
2017. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve változó tapasztalataim vannak. Vannak nagyon tisztességes és ügyes rendőrök.
2017. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer ellopták a telefonom, és feljelentést tettem. (Igen, tudom, hogy hülye vagyok, mentségemre legyen mondva, hogy 18 éves, naiv kis liba voltam még.) A jegyzőkönyv, amit kaptam, a vicc kategória volt. Nem hazudok, minden szóban volt legalább 3 helyesírási hiba. Nem értem, ilyet hogy adhatnak ki a kezükből. Szerintem a fakabátnak, aki gépelt, jó ha 2 osztálya volt összesen, bár én már óvodás koromban különb módon írtam. Eltettem emlékbe, legalább van min röhögni, ha néha a kezembe kerül.
2017. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A karikatúrának mennyi a valóságalapja? Torzít, kiemel, nevetésre késztet, de felismered benne az "alanyt", ha nem is a pontos valójában, hanem kiemelt jellegzetességeiben.
2017. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A rendőrök valóban zsidók, de van köztük cigány is.
2017. nov. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A magyar rendőrség munkájából kiindulva elég sok.
2017. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mennek elég messzire. ACAB!
2017. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!