Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lassan 1.5 éve vagyok sértett...

Lassan 1.5 éve vagyok sértett egy büntetőügyben. Most lesz napokon belül a szembesitésünk az exemnel. Hogy élhetem ezt túl lelkileg?

Figyelt kérdés

különös kegyetlenséggel elkövetett súlyos testisértés. maradandó fogyaték okozás. személyi szabadság korlátozás....

Ő várhatóan a 2 ügyvédjével fog érkezni. Én a sértett egyedül. Közös ismerősöktől tudom hogy ő 2pofont fog beismerni, hogy annyit adott, mert én neki támadtam ... Miközben ő vert engem félholtra. Tudom hogy úgy fogják forgatni a dolgokat mintha ő lenne az áldozat. 1éve nem sírtam az ügy miatt. Viszont amióta tudom hogy csak napok vannak addig hogy ismét megalázzon és hülyét csináljon belőlem... azóta reggeltől, estig sírok. Ha csak elképzelem a szituációt már attól padlón vagyok. Hogy tudom majd visszafogni magam, hogy ne szóljak vissza semmit mikor hazudozni fog hogy mentse a bőrét?

Hogy ne lássa hogy megvisel mai napig amit tett? Hogy ne sírjam el magam előtte?

Hiszen akkor megint ő "nyer". Mert utoljára amikor látott épp ő miatta egy végtelenül kiszolgáltatott és megalázott nő voltam, aki beszelni sem tudott mert kiverte a fogait... Az első kettő, mai napig igaz, (mosolyogni tudok már mert horribilis áron megcsináltattam a fogaim

De ha látja rajtam, hogy mennyire félek tőle, hogy mint ember elvesztem amiatt amit tett. És ha látja mennyire megvisel azzal csak örömet szerzek neki. És ezt semmiképpen sem akarom


2017. nov. 10. 03:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor szedd össze magad és ne lássa......
2017. nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, sajnos ettől nem lettem előrébb. Reméltem hogy valaki aki volt ilyen helyzetben, tud majd valami tuti tippet. Hogy ilyenkor mivel tudja az ember lánya úgymond nyugtatni magát fejben. Vagy mi az amivel erőt tud venni magán.

Mivel először vagyok ilyen helyzetben így nem tudom

2017. nov. 10. 07:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán most nagyon meg fogsz lepődni, de minden ember más. Nincs egy tuti recept, hogy hogyan tudsz megnyugodni. Ennyi idősen döbbenetes, hogy fogalmad sincs, hogyan tudod megőrizni a hidegvéred... komolyn még a büdös életben nem volt olyan szitu, amikor türtőztetned kellett magadat? Ne legyél már életképtelen!

Ha ekkora a baj, hogy képtelen vagy kezelni az érzelmeidet, akkor menjél pszichológushoz.

2017. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Nos járok pszichológushoz, mivel az exem majdnem halálra vert, ami nem egy olyan dolog amit baromi könnyű feldolgozni.... (első és utolsó alkalom volt hogy agressziv volt)

És de volt már nem egyszer hogy türtőztetnem kellett magam, amivel nem is volt problémám.

De igencsak más az, amikor azzal állsz szemben aki majdnem megölt!! Aki kitörte a fogaim, 12csontomat törte és közel ugyanennyi csontom repesztette el...

Úgy gondolom hogy szemben állni azzal aki ezt tette, nem egy olyan szituáció, ami hasonlitható más szituációkkal, ahol ugyancsak meg kell erőltetnie az embernek magát.

2017. nov. 10. 07:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Például úgy élheted túl, hogy fogadsz egy jó ügyvédet! , Ő két ügyvéddel jön, neked egy sincs? Ne haragudj, ez nekem életszerűtlen.

Főleg akkor, ha különös kegyetlenséggel elkövetett maradandó fogyaték okozása, súlyos testi sértés, személyi szabadság korlátozása a vád!

Remélem, látleletet vetettél?

2017. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek ismerkedsz börtöntöltelékekkel nő létedre, pedig ahogy látom helyesen írni tudsz, és mégis ilyen trógerekkel lógsz együtt. Remélem tanultál belőle.
2017. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös.

Nekem egyrészt azért nincs ügyvédem mert a rendőrségen azt mondták hogy felesleges. Mivel rendőri intézkedés vetett véget a bantalmazásnak.

Valamint az ügyességen is azt mondták hogy nem kell hogy legyen ügyvédem, mert engem az ügyész fog képviselni. Látleletet úgy vetettem hogy a rendőr ott volt velem, mert ők hivták a mentőket is, és végig velem voltak.

És a másik amiért nincsen ügyvédem, hogy a bántalmazás után csak az hogy a fogaimat pótoltattam, amiket ő kivert több mint fél millió forintba került. A kár amit akkor a lakásomban, a butoraimban tett szintén nem kevés pénz. És nincs sajnos már félretett pénzem arra hogy ügyvédet fizessek. Úgy hogy nekem nem jár kirendelt ügyvéd, aki még még megfizethető lenne...

Hogy neki mire kell 2 ügyvéd azt nem tudom... gondolom el akarják érni hogy minnél kevesebbel megussza. Eléggé el van eresztve anyuci és apuci. ..

2017. nov. 10. 20:17
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6os.

Én nem egy ilyen féregnek ismertem meg! Fogalmam sem volt róla hogy pszichopata. Ha tudtam volna soha nem kezdtem volna vele. És igen tanultam belőle, hiszen a legnagyobb árat fizettem a naivságomért

2017. nov. 10. 20:29
 9/9 Saavedro ***** válasza:
Nálad vannak a leletek. Innentől ott fingatod meg egy jó ügyvéddel, ahol tudod.
2017. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!