Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csináljak? Anyám fel akar...

Mit csináljak? Anyám fel akar jelenteni

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy szerinte, én drogfogyasztó vagyok, és drogot árulok, és azt mondta hogy ezért holnap fel fog jelenteni... Én számtalanszor mondtam neki hogy oké, akkor menjünk el drogtesztre, kutassa át mindenem, mert tényleg semmi közöm semmilyen drogokhoz... Viszont ezzel szemben ő alkoholista, folyamatosan csak üvöltözik, fenyeget, és a család összes pénzét elkölti alkoholra... Kiskoromban számtalanszor volt hogy vert, és akkor még ennél is többet fenyegetett, emiatt mostanra nagyon félénk természetű lettem, és rettegek ha emberek közé kell menni és bepánikolok ha emberekkel kell beszélnem vagy én kerülök a figyelem középpontjába. Emellett rendszeresen kutakodik utánam,emiatt is kell rejtegetnem a nehezen összespórolt pénzem (amit különböző munkákból szereztem), mert azt is simán benyúlná... Szerintetek ha már holnap feljelent akkor mit mondjak a rendőrségen? 17/F

2017. nov. 21. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz kategória
2017. nov. 21. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Bizonyíték nélkül úgy sem helyeznek vád alá. Működj együtt, és nem lesz baj.
2017. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat. De valószínűleg csak a szája jár anyádnak, vagy ha csinál is valamit akkor majd a rendőrségen fogják nagyon gyorsan nem normálisnak elkönyvelni és tojni a fejére ha nem tudja bizonyítani a meséjét.
2017. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha feljelentene, akkor tisztázod magad, utána meg te jelented fel, mert elkölti a pénzeteket.
2017. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!