Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hová tűntek a már több éve...

Hová tűntek a már több éve eltűnt emberek?

Figyelt kérdés

pl : Till Tamás kisfiú 2000-ben tűnt el... Ackermann Dávid is 2009-ben... és nagyon sokan vannak akik több éve, évtizede eltűntek...


Rendőrség honlapján nézegettem...


Szerintetek mi lett velük? Felnőtteknél még csak csak el tudom képzelni, hogy új életet kezdtek, valami miatt... na de a gyerekek, fiatalság?


2017. nov. 24. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberkereskedelem, szervkereskedelem, prostitucio, rabszolgasag ... sok oka lehet.
2017. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban furcsák ezek az eltűnések. Ackermann Dávid például a Margitszigeten tűnt el... Nagyon sokszor szoktam a Margitszigeten mászkálni, de egyszerűen nem látom ott jelét annak, hogy bűnözők esetleg vadászni akarnának rám. Szóval rejtélyes dolgok ezek.
2017. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
A mi varosunkban az egyik LEGforgalmasabb piacon rantottak be felre allo fekete furgonokba a fiatalokat! Persze lebuktak, de innen latszik, semmi se kizart.
2017. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Soros által pénzelt szervezetek rabolták el őket, ez 100%!
2017. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
szerintem szervkereskedők rabolták el őket aztán sósavas hordóban végezték ilyen nincs hogy valakit nem találnak meg akár csak Szathmáry Nikolett gyilkosa érdekes azt se találták meg
2017. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
... azert a foldonkivulieket sem zarhatjuk ki
2017. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen nagyon sok ilyen van, külföldön is .. Madeleine McCann ?! :(
2017. nov. 24. 19:00
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Helló, érdekes téma, én is elgondolkodtam párszor már rajta.

Szerintem több lehetőség is fennállhat:


- Nagyon pici gyerekeknél előfordulhat az, hogy pl egy magányos anyuka/apuka/szülők rabolják el, és nevelik fel saját gyerekükként.


- Előfordulhat az is nőknél (ritkábban fiúknál) hogy elcsábítják őket az utcán, vagy pl előzőleg telefonon, majd elrabolják őket és prostit csinálnak belőlük


- Az is előfordulhat, hogy ténylegesen szervkereskedők rabolják el őket, vagy esetleg valami sorozatgyilkos


- "felfalták" az állatok, vagy beleesett valami isten háta mögötti verembe/lyukba/barlangba, és ott halt meg


- Megrendezte az eltűnését, hogy új életet kezdhessen


- Én nem zárom ki az összeesküvés elméleteket sem (földönkívüliek, kormánykísérletek, stb)

2017. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

'gykra1 nevű felhasználó válasza:


Soros által pénzelt szervezetek rabolták el őket, ez 100%!'


Hacsak nem irónia, akkor arra a fószerra hasonlítasz, aki a viccben azért megy az agyturkászhoz, mert mindenben p*nát lát :D

2017. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A kontó blogra is igaz, hogy a hozzászólások erősen gazdagítják a posztot :) (a blogot egyébként egy volt rendőrtiszt írta, nem légből kapott számokkal dobálózott)

2017. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!