Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyors kérdésem volna, nagy...

Gyors kérdésem volna, nagy vita folyik nálunk arról hogy a rendőrnek van_e joga pénztárcát átvizsgálni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 18:37
 1/8 A kérdező kommentje:

Telefonról írók és magától javít.

Kollégám azt mondta tárcát nem vizsgálhatja át csak engedéllyel.

Mostmár nagyon kíváncsi vagyok mi az igazság neten semmit nem találtam erről.

2017. nov. 25. 18:58
 2/8 anonim válasza:
89%
joga van átvizsgálni a ruházatodat, táskádat,és a pénztárcádat is.
2017. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kősz a gyors választ
2017. nov. 25. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Ahogyan már írták átnézhetik a táskáddal eggyütt.

Pl drogot simán kerezhetnek ott.

2017. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bsxy ***** válasza:
66%
Én szerintem meg nem kotorászhatnak a pénztárcában csak úgy,esetleg csak akkor ha lopással gyanúsítanak.De meg fogom kérdezni a fiamat holnap mert ez engem is érdekel,ő ugyanis rendőr.
2017. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi

Kíváncsi volnék mert elkérték még a pénztárcánk is a vasútállomáson persze semmit nem vett el és nem is talált de tudni szeretném hogy jogos az ilyen vagy legközelebb nyugodtan megtagadhatom

2018. jan. 5. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz barmi lehet ott is. Nem ugy fogja atvizsgalni, hogy elveszi es majd visszaadja, hanem te kipakolod elotte o meg vegignezi es majd visszapakolod.
2018. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tőlem elkérte vagyis nem én pakolgattam hanem ő/ők nézték át épp ezért kérdeztem
2018. febr. 2. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!