Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetnék e rendőr, ha gluténér...

Lehetnék e rendőr, ha gluténérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Most járok vizsgálatokra,mert állandóan puffadok és van,hogy napi 3-4x székelni járok.Az orvos szerint valószínűleg gluténérzékeny vagyok.Szóval semmi kenyeret meg lisztes cuccot nem ehetnék.

De lehetnék így rendőr vagy a mocskos genetika megakadályoz a céljaim elérésében?Úgy tudom,hogy még a sorkatonaságon is kiszórták a gluténérzékenyeket



2017. nov. 30. 15:44
 1/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Hát akkor fánkot nem ehetsz...
2017. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy vicces kedvedben vagy,miközben az álmaim derékba törnek..
2017. nov. 30. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Kínos lenne, ha a bűnöző üldözése közben összefosnád magad.
2017. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A katonai szolgálatra való alkalmasság alapkövetelmény minden rendvédelmi szervnél. Ha nem vagy alkalmas katonának akkor rendőrnek sem.

Sőt igazából előbb lehetsz szerződéses katona mint rendőr tiszthelyettes.

2017. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Miért ne lehetnél? Csináld a diétát, amit az orvos mond és rendbe fogsz jönni. :) Csak az elején lesz nehéz hozzászokni, hogy más étrenden kell élned, de sokkal több engeriád lesz, és jobban karban tudod tartani magad, egészségesebb leszel, jobb közérzeted lesz. Ezek csak pluszt jelentenek egy rendőrnek, vagy nem? :D
2017. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 EconomicalRefugee válasza:
Egyértelműen nem
2018. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!