Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen helyzetben csináltatnak...

Milyen helyzetben csináltatnak, csinálnak drog tesztet a rendőrség?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt volt egy füves történetem amit megtudod az osztályfőnököm. Azt mondta ha én elmondom otthon a szüleimnek akkor nem hívja be őket hogy beszéljen velük. Én persze nem mondtam el csak azt mondtam neki hogy elmondtam ezért nem lett belőle semmi.Eddig valahogy mindig sikerült elkerülni hogy apámék találkozzanak az OFel de most úgy néz ki hogy februárban találkozni fognak szülői értekezleten. Ez az egész már több mint 1 éve volt és azóta nagyon jóban vagyunk az OFel nincs velem semmi gond sőt igazgatói dicséreteim is vannak. Szóval szerintem nincs sok esély hogy felhozza a témát de ha mégis akkor van valami módszer amivel kiderülne hogy én azóta is rendszeresen szoktam szívni? Például hogy besétálnak a rendőrségre és mondják hogy csináljanak egy drog tesztet akkor csinálnak vagy ez hogyan működik?

2017. dec. 3. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondj igazat. A hazugság nagyobb bajjal fog járni.
2017. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úgytudom patikában is lehet venni drogtesztet. Amúgy vizelet mintával működik, persze vannak átfogóbbak is de egy rendszeres drogfogyasztónál a vizelet is elég
2017. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vérvételre elvisznek es az alapjan is meg lehet allapitani :) de tobb mint valoszinu, hogy nem fognak.. mivel ezek mind-mind penzbe kerulnek. A rendorseg amugy le fogja szarni, hogy te fuveztel..

szerintem az OF ha elmondja a szuleidnek akkor ok megkerdezik toled, hogy igaz-e? Meg mindig csinalod stb. A te dolgod, hogy melyikben mit fogsz mondani...

2017. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!