Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha találnál az utcán egy...

Ha találnál az utcán egy tízezrest akkor elvinnéd a rendőrségre és leadnád?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha pénztárcában van iratokkal együtt (tehát van bármi reális esélye hogy visszakerül a gazdájához) akkor becsületes lennék, igen.
2017. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pénztárca nélkül, csak a tízezres van a járdán, semmi más!
2017. dec. 17. 13:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségre legutoljára. Egy ismerősöm megpróbálta, aztán hónapokig szívott vele. Még ha pénztárca is, nem érdemes a rendőrségre vinni. Ha csak simán készpénz, akkor gyorsabban raknám zsebre, mint a fénysebesség. Rögtön bezsebelnék vele egy Nobel-díjat is :D
2017. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ha bemész azzal hogy találtál ennyi pénzt szerintem max elveszik és annyi, de kb esélytelen hogy visszakerül a tulajdonosához. Ha meghírdeted hogy találtál pénzt bárki jelentkezhet, lehet még többen is fognak. Én betenném a fiókomba, ott egy darabig őrizném és figyelném a környéken a hírdetéseket, hogy keresi-e valaki, ha igen akkor felhívom és visszaadom.

Persze nagyobb összeg fölött már más a helyzet, 20 ezer után, már inkább bevinném a rendőrségre mert nagyobb összeg fölött bajba is kerülhetsz, viszont 10 ezerrel ne aggódj ;)

2017. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

a pénznek nincs szaga tartja a mondás

tárca az más

2017. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Persze, hogy elvinném és odaadnám.

Még tennék is hozzá még egyet a biztonság kedvéért.

2017. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Így nem. Pénztárcákat, iratokat többször vittem be rendőrségre vagy talált tárgyak osztályára, de egy darab tizest azt én is zsebretennék.


Egy köteget már nem. Nem tudom mi lenne az összeghatár, amit még eltennék.

2017. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Megosztanám fb-n, hogy valaki elhagyott valamit itt és itt nem-e hiányzik neki. Így nem írnának sokan mivel nem tudják miről van szó és a gazdája pedig levágná.
2017. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Én ismerek egy munkáscsapatot, akik megálltak egy híd mellett hugyálni, lementek és találtak egy fekete bőröndöt, ami tele volt pénzzel és papírokkal.

Nem merték elrakni, mert rettegtek, hogy valami maffiózó, pszichopata állaté lehet, aki később keresni fogja és felhívták a telefonszámot, amit a bőröndben találtak.

Egy szolnoki nő vette fel a telefont, aki azt mondta, hogy a férjéé a bőrönd, aki Németországba ment tárgyalni, szóval nem érti, hogy lehet ott a híd alatt a cucca.

Később kiderült, hogy a férfi a szeretőjéhez ment, aki a közelben lakott és a híd alá rejtette el este a dolgait, hogy majd reggel érte megy, de így lebukott a felesége előtt, aki a válóperben megnyerte magának a férfi vagyonának a felét. :D

Utána ismerősöméket megfenyegette halálosan, hogy kicsinálja őket és inkább raktátok volna el a pénzt gyökerek. :D:D

2017. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!