Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kihívhatom a rendőrséget, ha...

Kihívhatom a rendőrséget, ha valaki éjszaka bömbölteti valahol kint a zenét (szerintem autóból de nem látok semmit kint) és nem lehet tőle aludni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ez megy és nem állapot, hogy nem lehet valami idiótáktól pihenni, meg aludni. De sosem hívtam még rendőrséget semmiért és nem akarok én bajba kerülni, mert hívogatom őket. Ha pl. addigra mire kijönnek már nincs zene meg hangoskodás, stb. Hogy megy ez?
2017. dec. 20. 22:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Bár most kimentem még egyszer és mintha egy szemközti/környékbeli lakásból jönne (társasházak vannak).
2017. dec. 20. 22:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Kihívhatod, de nem valószínű, hogy kimennek. Nekem még szinte sosem jöttek ki, pedig qurva sokszor kihívtam már őket. Vagy ha mégis, akkor épp csak elgurultak arra és nem csináltak semmit.
2017. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Az ilyen emberek miért nem állnak a sarkukra? Miért a rendőrségtől kell várni minden megoldást? Ha zavar a lakóhelyeden valami akkor felöltözöl és elmész oda.


Egy talpraesett férfi vagy férj először normálisan szól a másikhoz, ha semmibe nézik, akkor lehet ütni, legalábbis ezután már megoldódnak az ilyen bagatell problémák.


Csavargó cigányokkal egy egész utcának gondja volt, senki nem merte elküldeni őket, ketten kimentünk unokatestvérrel, és egy rossz szó után már kapták a pofonokat.

2017. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha akarnék sem tudnék személyesen odamenni, mert egy szemközti tömbből bömböl a zene és halvány gőzöm sincs, hogy pontosan honnan, meg a házba se jutnék be (kapucsengő stb...), nem hogy az ajtóig sajnos. Nem hiába a rendőrséghez akarok fordulni, mert a csendháborítókhoz esélytelen eljutni.
2017. dec. 20. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A rendőrséget bármikor kihívhatod.
2017. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 árokpart ***** válasza:
55%
Aki a férfias megoldást javasolta: Na igen ám, de ha bizonyos népcsoporttal akasztod össze a bajszodat nagyon könnyen rá lehet ám fázni. Pillanatok alatt összeverbűválnak a familiából 20-30 embert és azt mondják, hogy ők nem csináltak semmit, sőt azt mondják, hogy te kezdted. Nem ennyire egyszerű ezért még a rendőröknek sincsen sokszor egyszerű dolguk. Nem véletlenül nagyobb elfogásokhoz bevetési egységet rendelnek ki és nema helyi KMB-s megy ki.
2017. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ha felemeled a segged, és lemész, könnyen be tudod tájolni kis idő alatt, hogy melyik házból jön a zaj. Talán azt is, hogy melyik emeletről. Persze jobb nem egyedül menni... Rendőrt is lehet hívni, és akkor már nem azt mondod, hogy itt a környéken valamelyik házból, és nem tudok aludni, hanem legalább pontos házszámot.

Ez egy. Milyen gyakorisággal fordul elő, minden nap, vagy bizonyos napokon, pl. péntekenként, szóval tudod előre, netán teljesen véletlenszerű?


Azt is megteheted, hogy nappal elmész abba a házba, és kérdezősködsz, hogy honnan jön a zaj, és ha legközelebb lesz, akkor kihez csöngethetsz be, hogy beengedjen?


Amúgy két lehetőséged is van: feljelentést tehettek akár többen is folytatólagos csendháborításért. Nem csak úgy, hogy jöjjenek ki, hanem pontos címet megadva, és egy rakás tanút felsorolva (név, anyja neve, születési dátum, cím), akár többen is tehettek szerintem együtt feljelentést.


Másik az, hogy az önkormányzatnál a birtokvédelmi osztályon tesztek bejelentést. Mehet a két ügy párhuzamosan is.


Egyébként azon elgondolkoznék, hogy ha a házban nem tud senki rendet teremteni, mert gondolom, ott is zavarja az embereket, akkor te miben lennél más, gondolod, hogy ők nem kopogtak már át?

2017. dec. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy van-e valakinek a környéken Wartburgja. Valszeg abból bömböl XD
2018. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!