Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Abban az esetben, ha valaki...

Abban az esetben, ha valaki rendőrségi vagy nyomozói pályafutása során szemüveges lesz, mi történik?

Figyelt kérdés

Elméletileg szemüveges ember nem lehet se rendőr se nyomozó fegyverhasználat szempontjából.

Azt viszont nem értem, hogy ha valakinek már a pályafutása során romlani kezd a szeme és szemüveges lesz, akkor mi lesz?

Leszerelik?


2018. jan. 5. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Jogsiba is bejegyzik, hogy "szemüveggel vezethet" lehet bírják a fegyverviselésibe, hogy "szemüveggel lőhet" :-)

Viccet félretéve, amúgy nem biztos, hogy így van, mert én ismerek pl szemüveges nyomozót.

2018. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveges rendőr, vagy nyomozó lesz. Ha netán ezt nem lehet, akkor marad az irodai munka.
2018. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Miért, szemüvegben nem tudja használni a fegyvert vagy mi? Ez baromság, pláne pisztolyoknál ahol az effektív lőtáv max 50 méter...
2018. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a megengedett dioptriában leszel,akkor semmi nem fog történni,ez alatt értendő,hogy állásodat nem fogják felfüggeszteni.


A megengedett dioptriát sajnos nem tudom.

2018. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+/- 2.0
2018. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!