Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy november 14-i táskalopásró...

Egy november 14-i táskalopásról ma tett közzé felvételt a rendőrség, miért ilyen sokára?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, hogy kritizáljam a zsarukat, csak az érdekel, milyen körülmény játszhatott közre, hogy eddig vártak vele.
2018. jan. 9. 17:51
 1/5 hájaaa ***** válasza:
100%
zsákutcába futott a nyomozás?
2018. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először azt gondoltam, hogy hülyeség, amit írsz, de most belegondolva még is ez lehet a helyes válasz, csak azt nem értem, hogy miért nem azonnal teszik közzé, a gyors siker reményében?!
2018. jan. 9. 19:28
 3/5 hájaaa ***** válasza:
Gondolom, ha van egy forró nyom, és kirakják kit keresnek akkor az illető ezt megtudja és elkezd menekülőbe menni.
2018. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a rendőrség egy kalap szar. Nekem van ügyem, amin már 3 éve ülnek. No comment.
2018. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert akkora munkaerő hiány van a rendőrségen, hogy belefulladnak szó szerint az ügyeikbe. Régebbi ügyszámokhoz képest 3x annyi van és fele annyi nyomozó.
2018. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!