Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez egy veszélyes szakma?...

Ez egy veszélyes szakma? Többi lent!

Figyelt kérdés
Érdekel a kutyás rendészet és rendészeti közép iskolába járok, tovább pedig pont ezért és a kutya szeretetem miatt szeretnék kutyás rendészeti felsőfokúra jelentkezni. A szagazonosítón és a kábítószer keresésen gondolkodtam. Valaki kifejtené ezeknek a veszélyeit , illetve írnátok róluk pár sor érdekességet? Pl. milyen fajta kutyákat alkalmaznak ,illetve mi is ezeknek a rendőröknek a feladata? Fontos lenne , várom a válaszokat akár privátba is, előre is köszönöm! :)
2018. jan. 13. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendészeti középben tanulsz és itt érdeklődsz a rendőri szakma egyik ágazata iránt?
2018. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem az ilyen válaszolókat. Feltettem egy kérdést , akkor nem értem miért nem azt válaszolják meg..miért kell kifogásokat keresni, hogy miért itt ,miért ott ,miért így ,miért úgy?! Azért. Mert úgy döntöttem ,hogy sok helyről szeretnék tájékozódni és majd a végén leszűröm a fontos információkat. Tessék kedves válaszoló! Na ezért tettem fel itt is a kérdést.
2018. jan. 14. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd akkor mehetsz Dunakeszire, ha a szolgálati helyeden van állománytábla szerint üres kutyavezetői státusz, és a közvetlen elöljáród javaslata alapján a munkáltatói jogkört gyakorló parancsnokod állományparanccsal kiképzésre Dunakeszibe vezényel.
2018. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen kérdezőket, akik szakiskolába járnak, mégsem ott, hanem laikusoktól kérdez.

Tanáraid valszeg nem itt töltik idejük, náluk jobban még úgysem tud válaszolni senki más.

.

1÷2 éve láttam a kirakatban a K9 c. könyvet.

Könyvtárban biztosan megtalálod.

Igaz, nem a magyar rendőrségről szól, de hátha közelebb visz.

2018. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!