Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök éjszaka szoktak...

A rendőrök éjszaka szoktak járőrözni kocsikkal?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak.
2018. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ép nem alszanak félreállva akkor igen.
2018. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
AZtat nem tudom hogy kéjső este szoktake de engem úgy 23H körül leszolitott az úccán a rendőr sétálás közbe. kérdezte hova megyek miügybe és azt válaszoltam hogy kicsi séta, eztán még kérdeztek egy kicsi kérdezték hol lakok meg ijenek de nincsen bajom ezel mert kell is hogy ne legyen anyi korupció. megelőzésre!
2018. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze szoktak,éjjel szoktak elmenni a házunk előtt autóval.
2018. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha azt járőrözésnek nevezed, hogy időnként kocsival végig mennek, a pirosnál beszirénáznak, így áthajtva a tiloson,

miközben a brigantik zavartalanul támadják meg, fosztják ki az erre tévedőket, akkor igen: járőröznek.

Ha kihívod őket, hogy kifosztottak, vagy ki sem jönnek, vagy csak 3. hívásra 2 óra elteltével, aztán pár hét múlva küldenek egy fecnit, hogy lezárták az ügyet. Olyanra, meg, hogy szétverték a kocsidat egyáltalán nem, kamera is teljesen felesleges. Az utca végében van a rendőrőrs, de minek?

2018. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!