Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenteni valakit, aki...

Feljelenteni valakit, aki drogozik?

Figyelt kérdés
Van valaki, akit ismerek és drogozik. Rossz hatással van a barátaimra és persze rengeteg fiatalra. Szeretném megállítani őt, de szép szóval vagy erőszakkal nem lehet, így szeretném feljelenteni névtelenül. Ezt bármelyik rendőrkapitányságon megtehetem? Hogy zajlik ez?

2018. jan. 15. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyelj... Én 100% drogellenes vagyok, gyűlölöm minden formáját a könnyűtől a nehézig (elnézést kedves marihuánaélvezők), de ha nem dílerkedik, vagy nem betörésekből szerzi meg rá a pénzt vagy ilyesmi, akkor nincs értelme jelenteni.

Rehabilitációra van szüksége, ami csak akkor fog működni, ha ő is akarja...

2018. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme, de nem tudom lehet e névtelenül jelenteni.
2018. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene beleavatkoznod. Semmi közöd az életéhez, neki sem a tiédhez. Pláne ha jól értem nem dílerkedik, nem zaklat senkit. Szerintem neked lesz rosszabb, ha ok nélkúl belerúgsz valakibe. Főleg ha megtudja és bosszút áll. Egyébként tudod hogy mit használ?
2018. jan. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hájaaa ***** válasza:
60%

"Kár hogy a régi jó dolgokból már nem maradt semmi"

-Egy volt besúgó

2018. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igazából folyton pénzt kéreget tőlem és a barátainktól is, és ha nem adunk neki akkor fenyeget...

Mondtuk neki, hogy hagyja abba, kérjen segítséget, ez nem szégyen, de semmi nem használ és buzdítja az összes barátomat, hogy drogozzanak, mert ettől szép az élet

Nem csinál semmit, otthagyta az egyetemet, nem dolgozik csak kéregeti a pénzt...teljesen lezüllött

Egyébként ha jól tudom extasy (lehet nem így kell írni) és speed (?)

2018. jan. 16. 18:18
 6/8 kovpet ***** válasza:

"Hát igazából folyton pénzt kéreget tőlem és a barátainktól is, és ha nem adunk neki akkor fenyeget... "


Akkor miért nem ezt mondod? Ahhoz semmi közöd, hogy drogozik. Ahhoz viszont van, ha fenyeget. Pénzt nyilván ne adj neki és mondd meg, hogy tartsa távol magát tőled. Ha tovább fenyeget, akkor menj a rendőrségre és meséld el nekik ezt. Bizonyíték sem árt majd.

2018. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A névtelenségről... munkahelyi tapasztalatból mondom, hogy az esetek 99%-ában tökéletesen tisztában van az illető azzal, hogy ki a névtelen bejelentő... Ha annyi ezresem lenne, ahányszor rávágták, hogy "tuti xy volt", és tényleg xy volt, akkor nagyon gazdag lennék.
2018. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Csak úgy megsúgom... én már jelentetem fel vkit ,,névtelenül", beidéztek a kapitányságra tanúként... engem is jelentetek már fel, megkaptam a feljelentő nevét + összes elérhetőségét. Ennyit erről...
2018. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!