Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Állítólag feljelentettek, de...

Állítólag feljelentettek, de nem kaptam még róla semmiféle értesítést?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam, írjak-e ide. Nagyon szégyellem magam, hogy eddig húztam a dolgot. Tavaly (2017) nyár elején belekeveredtem egy elég nevetséges ügybe, aminek állítólag feljelentés lett a vége a másik fél által ellenem. Ez a feljelentés néhány nap (max egy hét) után vissza is lett vonva. Viszont nagyon érdekes, hogy a mai napig semmi értesítés nem jött róla. Ha vissza is vonja, arról legalább egy levelet kell küldeniük, nem? Köszi a segítő válaszokat, és kérlek, ne savazzatok, nem vagyok jogász, nem voltam még ilyen szituban. Ha számít valamit az ügyben: becsületsértés és/vagy rágalmazás volt a feljelentés tárgya.
2018. jan. 29. 23:43
 1/1 anonim válasza:
Hát ha nem kaptál róla értesítést akkor elég valószínű hogy már nem is fogsz.. Biztos vagy benne hogy fel jelentett? Fura hogy utána vissza vonta a fel jelentést.
2018. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!