Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Általában mennyi idő, ameddig...

Általában mennyi idő, ameddig a rendőrség kiérkezik csendháborítás bejelentése miatt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Én voltam egy előadáson ahol ezekről is szó volt, és mondta ott az előadó rendőr hogy minden egyes bejelentést komolyan vesznek, és a lehető leghamarabb vonulnak ki!

Persze attól függ 5-10 perc. Attól is függ hogy hány szolgálatban lévő rendőr "szabad" éppen, és hogy a helyszíntől mennyire messze vannak.

2018. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, 4,5 óra volt. Csütörtök éjjel tomboltak a szomszédok, hiába szóltunk nekik, nem hagyták abba. Éjjel egykor kihívtam a rendőröket, fél hatra kijöttek, természetesen már csend volt.
2018. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40 perc vasárnap
2018. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
én azt büntetném meg aki ilyen állatságok miatt képes jelentgetni. foglalkozzon mindenki a sjaát életével, elhiszem h vacak látni ha a méásik jól érzi magát, de próbáld meg elfogadni és inkább te is bulizni.
2018. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es, te nyomorult. Ez nem erről szól, arról szól, hogy a mocsadék fajtád képtelen az együttélésre, mert munkanélküli szaralakok vagytok, akik hétköznap hajnalig részegen üvöltözve buliztok egy lakásban, teljesen leszarva hogy más mondjuk aludna, mert normális ember nem űz abból sportot, hogy hétköznap éjjel tombol. Csak az ilyen véglények mint te, aztán ha valaki egyszer orrbabasz akkor neked áll feljebb.
2018. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt vidéki városban szinte azonnal, persze ha nincs más komolyabb feladat.

Budapesten, ahol 12 óra alatt 20-25 bejelentésre mennek ki, ott főleg hétvégén várni kell biztosan.

Ez egy relatív dolog, volt, hogy a szomszédos utcában kaptunk küldést csendháborításra, és 10 mp alatt ott voltunk, de volt, hogy betörés helyszínét kellett biztosítani, és 30km-re volt a másik falu, ahol csendháborítás volt.

Érdemes ilyenkor először nem rendőrt hívni, hanem szépen megkérni őket, hogy halkítsák lejjebb, mert reggel dolgozni kell menned vagy valami hasonló.

2018. febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!