Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az RTK-n hogy néz ki a testnev...

Az RTK-n hogy néz ki a testnevelés, alaki kiképzés?

Figyelt kérdés
Középiskolában nem voltam túl jó tesiből,legalábbis a szertornát nem szerettem,nem mentek az ilyen zsámolyos dolgok,tigrisbukfencek meg ugrálások,szaltózni sem tudok.Focizni sem szerettem,pedig a tesi 80%-át az tette ki.Remélem ott nem lesznek ilyenek.Az erőnléti dolgok jól mennek,az erőnléti alkalmasságit néztem,ott több feladat is menne max pontra,de az ilyen valamit át kell ugrani,fel kell mászni valahova éd leugrani,ilyen dolgok nem mennek.Talán mert kicsit félek a magasban

2018. febr. 4. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell szertornásznak lenni, de ha félsz a magasban, nem tudom hogy mész végig az akadálypályán... :D

Ha jó erőben vagy az már jó. Alakin állni, meg menetelni, meg az alaki szabályzatot kell megtanulni.

2018. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen az az akadàlypálya?
2018. febr. 5. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!