Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hamis vád miatt keres a...

Hamis vád miatt keres a rendőrség, holnap megyek be, de mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem vádoltam senkit semmivel nem jelentettem fel, de engem már fenyegettek fejlenetéssel. Viszont a rendőr azt mondta ha nem megyek be kényszeritő eszközt fog alkalmazni és előállit.


Mi lehet ez a hamis vád? Valaki feljelentett én vagyok a sértett vagy alany, v bármi és most a feljelentőt gyanúsitják hamis váddal? Gondolom ha nem teszek vallomást az az egyszerubb, de mi a fene ez?


2018. febr. 4. 23:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Holnap bemesz aztán megtudod.

Ne idegeskedj.

Aludj.

Forgalmit vidd be aztán kérd hogy fizessék ki a koltseged.

2018. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

de mégis milyen minőségben vagy beidézve?


azért a hamis vád nem gyerekjáték. ügyvédet vigyél mindenképpen, mert különben még így is elvitetik veled a balhét h azt sem tudod, miről van szó ...(+ az elmúlt 3 éóv megdolatlan ügyeit). nem szabad egyedül menni

2018. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem mondta meg a telefonban, pont ez érdekel engem is, szerintem tanú lehetek mert valamelyik volt barátnőm nagyon mondta, hogy feljelentett, vagy alany. Szóval valószinuleg csak kulcsszereplő vagyok, de NEM fogok vallomást tenni ehhez meg nem kell ügyvéd.
2018. febr. 5. 00:12
 4/21 anonim ***** válasza:
12%

ó dehogynem!

az már eleve gyanús h telefononon idéztek, ezt akkor szokták bevetni, amikor nem akarják h nyoma legyen annak h ott jártál (ha nagyon mellé fognak, utána még le is tagadják tök simán h láttak volna valaha)


ha meg mégis van bármi, akkor bizony kell ügyvéd, ne viccelj már, oda nem lehet bemenni egyedül ... nincs olyan h nem teszel vallomást! ez csak elméleti a lehetőség, a gyakorlatban nem működik

2018. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nézd meg mit írsz alá. Voltam már párszor, mint gyanúsított beidézve. Hajmeresztő dolgokat akartak aláíratni velem. A legdurvább, mikor egy kérdés sem volt, csak írjam alá ezt a pár oldalt és mehetek is. Azt voltam hajlandó aláírni, amit szó szerint mondtam, így bíróságon, már mindig csak tanúnak idéztek.
2018. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 árokpart ***** válasza:
Jaj Istenem miket irogatnak itt. Pillanatig ne aggódj ami nem erőszakos bűncselekmény, nem kötődik a szervezett bűnözéshez, azonkívűl minden ügyet úgy kezelnek mintha egy sima ügyfél lennél. Állásinterjúhoz hasonló.
2018. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ehhez kepest ket napra bevagtak fogdaba budosbe beteg koszos emberek koze es vegzaltak mert videkre koroztek es oda vittek le. mert az egyik ottani ugyeszseg ugy dontott lemasolja egy letezo ugyemet.
2018. febr. 6. 14:38
 8/21 A kérdező kommentje:
Raadasul beismero vallomast is tettem johiszemuen. Pedig egyszer mar rafaztam erre.
2018. febr. 6. 14:57
 9/21 anonim ***** válasza:

#5 na erről beszélek, megvannak a trükkjeik, és sajnos ha az ember nem figyel, nagyon hamar behúzzák a csőbe.

milyen szervezett bűnözés? azok ők maguk, igazából más ellen nem nagyon kell nyomozni. ami ma nálunk megy, az színtiszta statisztika--kozmetikázás.


de mi volt ez most kérdező? mi volt vidéken és mit írtál alá? lehet h akkor annak a megyének kellett még egy olyan ügy vagyis egy palimadár egy általuk megoldhatatlan ügyhoz, aztán pont kapóra jöttél, nem? vagy mi volt ez most?

2018. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
semmi, egy idiotasag az egesz h hamisan vadoltam valami volán ellenőrt azzal h fenyeget.
2018. febr. 7. 01:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!