Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet éles lőfegyverem?

Lehet éles lőfegyverem?

Figyelt kérdés

Veszélyben vagyok.

Hazafele menet, 2 férfi (én is férfi vagyok), kiugrott a nagy semmiből és késsel kézben, megfenyegetve , a pénzem átadására kért. Én nem tettem , és az egyiknek eltörtem az orrát, a másikat pedig hanyatfekvésre dobtam.

Beültem a kocsimba, és hazajöttem.

Igen, de ez ma is megismétlődött. Csak már volt plusz egy fő. Kést ugyanúgy el tudtam venni. Egyik tudott boxolni, ő is ,de én is behúztunk egymásnak nagyokat. A kettőt, pedig újra "megsemmisítettem." Hogy lehetne éles lőfegyverem? Ezt hogyan tudom bizonyítani a Rendőrségnek? Esetleg hangfelvétel? Megteszem. Tartási engedélyeket tudom. Használati törvényeket tudom. Bankár vagyok. De viszont ezek az atrocitások a munkahelyemtől kb. 1 km-re történnek, mert megyek a boltba először.. Akkor ezek követnek? De nem félek, lehet, hogy (kést én is tartok magamnál, aminek vágóéle 8cm.) ,hogy én is előveszem, és akkor legyünk nagyfickók! Mert még az én ropim is vastagabb, mint ők.



2018. febr. 6. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmiképp , gázpisztolyod lehet több is engedéllyel , egyik paprika - cs gázra másik gumira töltve . Paprikaspré is hatásos , tiltott de ez lényegtelen .
2018. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Mért ne lehetne?
2018. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2.

És mégis hogyan? Nagy esély van rá, hogy elfogadják a benyújtott kérvényt? Csak elöljáróban annyit, hogy nem vagyok befolyásos, lehet e téren érdektelen, hogy 2 diplomám van.

2018. febr. 6. 19:15
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
vipera kell a kezere racsapni allkapcsara megcsip sssszzzzzzzzzzzz
2018. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Oké, de ez is illegális, és tiltott.

És tegyem a hónom alá, úgy szaladgáljak?

2018. febr. 6. 19:16
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Lehet. Veszel egy relikvia boltban egy muskétát, annak kihegyezed a végét jó élesre, és már van is egy éles lőfegyvered.


[link]

2018. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én egy PA-63, vagy P9RC-re gondoltam.

De illegálisan semmit. Tiszta akarok maradni.

2018. febr. 6. 19:18
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Azok lefutott öreg darabok , beolvasztásra valók .Több macera van az élessel gyakorolni mert ott pontos célzás kell ,több lövés egy emberre . A 9 mmes átmegy a támadón és és még másik emberen . A 44es és a 45ös ami rögtön megállít vagy a 12es Brenekke .
2018. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Lehet szerezni fegyverviselési engedélyt (amennyiben elmúltál 21). Bemész rendőrségre ezzel az igényeddel és ők tájékoztatnak a továbbiakról.
2018. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
? Utolsó miért 21 , mert az angol kultúrkörben annyi a nagykorúság és alanyi jogon Usa államaiba viselhetsz fegyvert ? Ahol mi élünk az Magyarország .
2018. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!