Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Facebookos zaklatás. Mire...

Facebookos zaklatás. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt több álprofilról kaptam üzenetet, ami miatt ismeretlen tettes ellen tettem feljelentést. Url címmel. Mondták majd kiderítik, hogy ki volt, igazából semmi olyan dolog nem volt benne csak szidtak. Azóta sem szóltak. Szerintetek mi lesz ebből? Mit várhatok?
2018. febr. 13. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Feljelentés után mindenki rajtad röhögött a yardon :D
2018. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt mondták kiderítik az IP címet az url alapján. volt vagy 15 profil
2018. febr. 13. 17:07
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Anyagilag károsultál?

Életedet fenyegették?


Ha nem akkor szerinted hol érdekli a rendőrséget az ilyen?


Egyszerűbb lett volna letiltani őket ehelyett berohantál feljelenteni gratulálok!

2018. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De azt mondták, hogy kiderítik az IP címet és az alapján, hogy ki volt. Kaptam napi szinten 5-6 profilról üzenetet és nem csak én, az ismerőseim is.
2018. febr. 13. 17:11
 5/17 anonim ***** válasza:

Főleg,ha egy nyilvános helyről irkált ahol free wifi van akkor sokra mennek az ip címmel :D


De te csak várj türelemmel lehet már a TEK is nyomoz az ügyben.

2018. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De nem kötelessége ilyenkor a rendőrnek kinyomozni az ip címet aztán kikérni a szolgáltatótól? Gondolom azért vannak és azért mondták, hogy kiderítik, mert csinálnak is valamit.
2018. febr. 13. 17:18
 7/17 anonim ***** válasza:
Gondolom bannolják aki csinálta
2018. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

végülis csak kismillió utánajárás meg engedélykérés lenne szükséges ahhoz, hogy ezt mind-mind kiderítsék...és pusztán ezért fognának bele, mert téged szid?


más már leírta, értsd meg. majd ha mondjuk valakinek anyagi kárt csinál vagy esetleg testiépségét veszélyeztető fenyegetés érkezik, akkor talán foglalkoznak majd vele.

2018. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondták, hogy kiderítik?
2018. febr. 13. 17:22
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy nagyon gyorsan kifogják deríteni, ez ma már alap.
2018. febr. 13. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!