Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségnél miért keményebb...

A rendőrségnél miért keményebb az egészségügyi alkalmassági, mint a honvédséghez?

Figyelt kérdés
Színtévesztő vagyok,ezért nem lehetek rendőr...Pedig katona lehetnék,ott nem kizáró ok.Ráadásul a katona azért komolyabb egy rendőrnél.De nem is értem,vannak rendőrkutyák is,amikor a kutyák nem is látják a színeket.Akkor én miért nem lehetek rendőr?

2018. febr. 14. 16:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

"Ráadásul a katona azért komolyabb egy rendőrnél."


Laktanyába héderelni, meg évente egy két alkalommal kimenni homokzsákot pakolni, tényleg nagyon komoly. :D

2018. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Kocsiban jasszolni es raszolni par c tipusura h legyen vilagitas a bicajon komoly? :)
2018. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Jelzőlámpák.
2018. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy látom az összes színt,mint bárki más..A színtévesztés csak egy kamu betegség.Semmi hátrányom nincs velőle a való életben,csak papíron..
2018. febr. 14. 21:09
 5/27 anonim ***** válasza:
Akkor legyél rendőrkutya! Miért írsz ki hetente ezzel kapcsolatban kérdést, ha úgysem vársz rá választ? Jelentkezz a suliba, aztán ha tényleg emiatt küldenek el, akkor gyere vissza GYK-ra hisztizni; de az egyik előző kérdésben azt írtad, meg sem fogod próbálni, na úgy viszont 100%, hogy nem leszel rendőr.
2018. febr. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem választod a komolyabb honvédséget, ha ott könnyebb bekerülni? :)

Érettségi bizonyítvány sem kell. A határon volt szerencsém pár agysebész katonához, akinek a kommunikáció is nehézséget okozott olykor.

2018. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

"Ugyan úgy látom az összes színt,mint bárki más. A színtévesztés csak egy kamu betegség."

11-én már fel lettél világosítva, hogy ez nem így van...


Semmi hátrányom nincs belőle a való életben, csak papíron. Ez a kijelentés mindig csak a múltra igaza, bármikor kerülhetsz olyan helyzetbe, amikor pont az számítana.


Egyébként pár ezer forint beruházással meggyőződhetsz róla. Elmész a szemüveg meghatározó vizsgálatra. Ott fölrakjád rád azt, ami szerintük neked jó (a szerintük az precízen úgy van, hogy ők nem gondolják, hanem tudják, merthogy értenek hozzá). Körbenézel a helyiségben, és ha másnak nem is, de magadnak, egyedül, sötét szobában, gondolatban beismerheted, hogy hát, ez a világ bizony másképp néz ki.

2018. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk hogy fogsz ügyintézői, neadjisten PÁV 1-es vezetői engedélyt csinálni ? Sehogy, úgy meg nem vezethetsz rendőrautót, de még megkülönböztető jelzés nélkül sem.
2018. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Miért,a rendőrautóhoz PÁV1 kell?Nem elég a sima B-s jogsi?Az nekem megvan
2018. febr. 17. 16:21
 10/27 anonim ***** válasza:
Amúgy ez tényleg hülyeség. Ez a színtévesztő dolog a való életben nem sok vizet zavar. Szerintem írj a parlamenti képviselődnek hogy terjesszen be egy ilyen törvénymódosítási javaslatot, hátha most a kampányidőszakban odafigyel a választókra.
2018. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!