Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Halálos fenyegetést kaptam...

Halálos fenyegetést kaptam mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sztori a következő 19 éves vagyok egy hónapja egyik ismerősöm (50 feletti) férfi meg fenyegetett azért mert felvettem a telefont a telefonba elmondta hogy engem és az egész családom meg fog ölni... Bővebben üzenetben leírom igazából félek higy megtalálja ezt... Azóta rettegés az életem egyedül anyukámnak mondtam el egy hete azt mondta hogy hagyjuk le csillapodni apunak nem mondjam meg azt mondta mert képes lenne meg keresni ezt az embert és annak már rendőri eljárás lenne a vége... Én senkit nem akarok bajba sodorni ezért is nem mertem szólni feljelentés azért nem merek tenni mert ha leis ültetik mivan ha kiszabadul és meg keres? nagyon félek. Soha nem volt ilyen gondom... A pasas eleve nem százas több rendőrségi ügye is volt már és olyan elmebeteg dolgokat megtett hogy simán kinézem belőle hogy megteszi ezt... amikor megfenyegett részeg volt... legutobb egyik ismerősömtől tudtam meg hogy amugy nem gondolta komolyan... parnapja viszont folyamatosan rejtettrol hívnak és nem szol bele senki amikor először hívtak egy ferfi hang szinte bele orditott lefagytam es egyből ő jutott eszembe másik információbol tudom hogy elvileg nem tudja a számom szinte már pánik betegnek erzem magam lelkileg tesz ez tönkre... Úgy érzem hogy feleslegesen szólok a rendőröknek ennyi idő után tuti hogy nem foglalkoznak az üggyel...

Reggel este ezzel kelek hallom a fülemben a hangját ahogy mondja hogy megöl...nem tudok túl lépni ezen ugy erzem hogy ilyen fiatalon lelki sérült vagyok... segítsetek kérlek mit kéne tennem?😭



2018. febr. 14. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Csak egy troll.
2018. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Figyelj vagy ez vagy az. Nem tudom igazából sokszor van bennem hogy ha akart volna tenni valamit már meg tette volna de mivan ha később fogja? egyszerűen meg bolondulok.
2018. febr. 14. 20:44
 3/12 anonim válasza:
95%

Távoltartási végzés.


Vagy, hogyha részeg volt talán már el is felejtette, hogy megfenyegetett, és talán igaza lesz anyukádnak és lecsillapodik.


"Félek, hogy megtalálja ezt" hát mondjuk nem tudom, hogy ez mennyire valószínű. Azért szerintem az ötvenes csávók nem a Gyakorikérdéseket böngészik, bár ki tudja.

2018. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
emlékszik rá... távoltartási végzésre gondoltam en is de az gondolom nem csak ugy működik
2018. febr. 14. 21:05
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
gondolom fogalmad sincs arról, hogy mi válthatta ki belőle ezt..
2018. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Vágjad át a torkát!

Ne szarozzá!

2018. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az megoldás? nem.
2018. febr. 15. 00:29
 8/12 A kérdező kommentje:

#5 írtam.

Amugy egy-két válasz kivételével gratulálok! Minek írtok ha nem tudtok segíteni?? Annyira roh@dt könnyű beszólni de azért máshol meg osszátok az ilyen olyan állszent ember posztokat, képeket..

2018. febr. 15. 00:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet hiányzik neki a seggbe-kuki, és visszavágyik a börtönbe?
2018. febr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

foglalkozna az üggyel a rendőrség?

Eddig ismerőseim azt mondták hogy feleslegesen jelentem fel mert nem foglalkoznak majd vele

2018. febr. 15. 02:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!