Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha Magyarországon illegális a...

Ha Magyarországon illegális a fű, akkor miért nem mennek ki azokhoz a rendőrök, akik közösségi oldalon posztolják, hogy éppen füveznek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek mennének?
2018. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert a trafipax készüléken nem jönnek be a közösségi oldalak.
2018. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert illegális dolog művelnek, pl azért.
2018. febr. 20. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha bejelentwné valaki és elkuldené a képet a rendőrségnek akkor lehet kimennének, de lehet nem erdekelné őket, nagy dolgot nem szoktam szerintem csinálni ebből, hogy pár kis iskolás menozik facebookon 500forintosokbol osszekapart fűvel.
2018. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert ha én kiírom ide, hogy tegnap gyorshajtottam, akkor már várjam is a csekket?
2018. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mert illegális dolog művelnek, pl azért."


Erre van valami bizonyítékod? Mert ha igen, akkor kimennek.

Szóval bármi a válaszod a kérdés mindenképp értelmetlen.

2018. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Szóval te szakértő vagy? Lehet nem is fű...ha pedig nem fű és ez kiderül intézkedés során annak komoly következményei szoktak lenni főleg az ilyenekre nézve mint Te kérdező ha esetleg bejelented és tévedtél akkor a hatóságot félrevezetted akire meg ráküldted őket hamisan vádoltál. A kettő együtt életre szóló élményt ad neked a jövőre nézve, hogy mivel foglalkozzál a jövőben....
2018. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!