Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik a legjobb maroklőfegyver?

Melyik a legjobb maroklőfegyver?

Figyelt kérdés

9mm-re gondolok.

Én nekem nem lehet.

De kíváncsi vagyok rá, hogy melyik a legjobb 9 miliméteresek között.

Gondolom a FÉG gyártó a legszarabb.



2018. febr. 21. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

A Glock 19 egyértelműen.

Megbízható, olcsó, könnyű, nagy a tárkapacitása és olcsó a lőszer hozzá.

2018. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy melyik a legjobb, azt szerintem elég nehéz meghatározni és nagyon szubjektív, kinek éppen mire kell, mi áll a kezére, stb. Hogy mi egy kalap kaki, azt a legkönnyebb és igen a FÉG ezekhez tartozik :)

CZ- vel sportlövök és teljesen megbízható. Ez a shadow 2 és kb 5000 lövés alatt egy akadályom sem volt, ami a fegyvernek lett volna köszönhető és nem a lőszernek. De nagyon jó a többi szériája is, ami már inkább szolgálati, vagy önvédelmi. Ezek közül a 85B- vel is versenyeztem (amit pl a cseh és szlovák rendőrség is használ) és edzettem, szintén nem volt akadály a fegyver hibájából, több ezer lövés alatt sem.

Jók a glockok, H&K- k, az izraeli Bul, jók a SIG- ek, stb.. Kinek mi a legjobb..

De hogy nekem mi a legjobb, azt a következő szempontok szerint választanám ki: mi áll jól a kezembe, tárkapacitás, megbízhatóság, hordhatóság/rejthetőség számít- e vagy nem, és alkatrész ellátás.

2018. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Lőtéren lőttem Glock-kal, a hírneve alapján sokkal többet vártam tőle. Ormótlan célzó, a könnyűség oltárán feláldozták a stabilitást, lövés után majd kiugrik a kézből, célra tartani vele lehetetlen, max önvédelmi fegyvernek tudnám elképzelni, 10 m hatásos lőtávval. A CZ ott van a szeren, ugyan úgy mint a Beretta. Ami nagy meglepetést okozott, az a Makarov. Igaz egy krómozott, ezért talán limitált példány lehetett, de 30 m-re hihetetlen pontosan lőtt, nem ugrált, kézre állt, és nem egy bumszli kéziágyú volt. Lehet ez teljesen szubjektív az érzés, de amikor az ember magának választ egy személyes dolgot, akkor döntő lehet a szubjektivitás. Csak hogy példával éljek, van akinek a világ legszebb autója a Multipla volt.
2018. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 árokpart ***** válasza:
A CZ Shadow Orange szekrénytáras és a gyúpeckes 9mm Pinfire revolver, na meg a 9mm Ruger revolver szerintem. Egyébként a FÉG Parabellum is jó.
2018. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
számszeríj
2018. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az mióta lőfegyver? :D (mármint a számszeríj)
2018. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mától:D
2018. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!