Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik fegyver a legjobb? Mi...

Melyik fegyver a legjobb? Mi történik egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ezeken a márkákon kívül van-e még hatékonyabb és jobb önvédelmi gumis, gáz pisztoly ami Magyarországon még legális? (Zoraki, Pitbull, Alfa, Röhm)

Gondolok itt olyanokra is akár amiket külföldről lehet beszerezni, és jobbak mint a fent említettek és itthon is meg lehet rájuk kapni a viselésit?


Illetve a kérdés 2. része hogy mi történne ha elmennék egy szórakozó helyre és motozáskor megtalálnák nálam a fegyvert, illetve egy viperát egy gázsprayt és egy taktikai zseblámpát? Ilyenkor ideiglenesen lefoglalják ezeket az eszközöket? Vagy hívják a rendőröket a sokkoló és a vipera miatt? Ja amúgy 18/F vagyok. És tudom lehet hülyének hisznek, de olyan helyen kell sajnos laknom ahová már elkéne egy revolver/pisztoly is. :(


2018. febr. 24. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Külföldről felesleges behozni bármit , nálunk olcsóbb papírral rendelkezőt kapsz . Gumisok közül a Keserű ami legnagyobb erős töltettel bír de az Alfa masszívabb jobban is mutat .Röhmök sosem voltak gumisok , Zoraki se erős . Viperát stb nem vinnék magammal buliba , paprikasprét max . Gumissal célozni kell és 1-2 lövés egy ember , PV CS gáznál 2 lövés esetén se közelít a többi mert kap újabb adagokat .Gumit részeg herbálos gyökér meg sem érzi , azt verheted haláláig viperával . Azt és a kutyát is a paprikaspré PV töltet fekteti le .
2018. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha megfognak vele és rendőr lesz hívva (szerintem valószínű) akkor a rendőr kijön elveszi tőled a sokkolót és a viperát, valamint a gázpisztolyt is, ha nincs hordási engedélyed és készíteni fog egy szabálysértési feljelentést.


[link]


itt leír mindent a jogszabály, azt is, hogy mi számít ilyen eszköznek.

2018. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!