Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehetne már tenni? :'/

Mit lehetne már tenni? :'/

Figyelt kérdés

Feljelentett egy lány becsületsèrtèsèrt... Jött a bíróságól az idèzès... Annak a Batyja is feljelentett rágalmazásèrt, megint jött egy idèzès. De bizonyítèkuk nincsen, utóbbi feljelentèsnèl konkrètan azt se tudni èn vagyok a tetes, mèg is èn vagyok a feljelentett. A rendőrsèg nem nyomoz, a bíróság meg az Ő pártjukat fogja.


Vtam bent a yardon, azt mondta az eljárásokat le kell folytatni... Jelentsem az Orfkn? Vagy mit tehetnèk?


Komolyan rettegek ha levèl jön...


2018. febr. 25. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt igazabol a lenyeget hagytad ki.

Te mit csinaltal?

2018. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kovpet ***** válasza:

"a bíróság meg az Ő pártjukat fogja"


Ez alatt mit értesz?

2018. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt igazabol tenyleg azon van a hangsuly,hogy mi az amit csinaltal..

Oke,hogy megvadoltak ,de azt nem irtad le ,hogy mi az ,amit elkovettel

2018. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
írta hogy nem ő a "tetes" gondolom ez jelenti azt, hogy szerinte nem csinált semmit.
2018. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az "utobbi" azaz a masodiknak leirt (a lanynak a batyja jelentette fel) ugyben nem o a tettes...de lehet ,hogy mondott valamit a lany batyjanak (megvadolta valamivel) ami nem igaz,es ezert indult ragalmazasert eljaras ,csam lehet ,hogy a kerdezo nemtudja h ez igy buncselekmeny..

De akkor is maradt az elso ugy,a becsuletsertes..en arra voltam kivancsi,hogy azzal mi a helyzet

2018. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A lány azzal vadolt meg, hogy írtam egy emailt a főnökènek melynek szövege elèg nevetsèges...


A Bátyja meg azzal vádot meg, hogy az ő peofilkèpèt felhasználva lètre hoztam egy profilt a Facebookon ès írtame egy üzenetet a Húga pasijának... Egyikre sincs bizonyítèk az emailt nem adták ki nekik, az állítólag profilt meg azóta töröltèk... Ennek ellenère a bíróság zaklat, a rendőrsèg meg baxik nyomozni. Ez is zaklatás sztem, ezèrt gondoltam hogy akkor Orfk...

2018. febr. 28. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:

A rendorseg nem "Zaklat" hanem jogszeru intezkedest folytat.

Te vagy a gyanusitott ,ennek valami oka lehet.

Lehet,hogy lefoglaljak majd a szamitogeped ,telefonod (tapasztalat) ,ezzel igazabol az a baj ,hogy akar fel evet-evet is varni kell hogy visszakapd.

Ha te voltal valamelyik ugyben a bunos valld be,ugyis kideritik mivel mindketto internetes dolog ,igy visszakovetheto pl Ip cim alapjan.

Ha bevallod nem nyomoznak ,igy kevesebb nyomozasi koltseget kell majd fizetned az ugy vegen ,ezenkivul kisebb buntetesre szamithatsz.

Nem kell megijedni,ilyen dologert nem lesz borton (valoszinuleg) ha csak nem vagy buntetett eloeletu vagy epp nem a felfuggesztetett bortonbuntetesed toltod

2018. febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is a rendőrség zaklat hanem egyből le is passzolják, a rendőrség be se hívott gyanúsítottként...
2018. márc. 1. 00:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nem hívott be a rendőrség, mert nem nyomoz, mivel nem kell neki. Miért nem kell ?! Ugyanis mind a becsületsértés, mind a rágalmazás MAGÁNVÁDRA üldözendőek. Ez annyit jelent, hogy a vádat a bíróságon a feljelentő képviseli majd. Ezért idéz a bíróság, és nem a rendőrség. Ne is próbálkozz orfk-n mert nem hiába nem nyomoznak, ugyanis nem a rendőrség hatásköre.
2018. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!